Ranná erekcia

Príspevok v téme: Ranná erekcia
PeterGriffin

dobry den, som si isty, ze tato tema tu uz urcite bola, ale i napriek tomu sa chcem spytat: aka by mohla byt pricina toho, ze mam bud slabu alebo ziadnu rannu erekciu?......bol som u lekara nedavno, brali mi krv na zapaly, na onkomery, vsetko bolo v normále......mohlo by to byt napr. slabym prekrvenim? alebo nejakymi problemami s prostatou? myslite, ze by pomohlo, keby uzivam ginko?.....mam len 25 rokov, nechapem ako mozem mat v mojom veku taketo problemy :(

PeterGriffin

ohmydog proste sa nieco stalo s mojou erekciou a chcem poznat dovod, co je na tom?......aha takze nemam zatazovat zdravotnictvo, cize podla tvojej logiky mam asi pockat kym mi odpadne, alebo napuchne tak, ze si nebudem moct obliect slipy a az potom ist k doktorovi aby som nahodou niekoho nezatazoval?....a co sa tyka toho efektivneho hospodarenia, o svoje zdravie sa staram ako mozem, sportujem, nefajcim, nepijem, k lekarovi chodim minimalne, takze garantujem ti, ze ja som slovenske zdravotnictvo stal menej penazi, nez ktokolvek iny ;)...a ak ta tato tema tak irituje, tak na nu proste neklikaj, ja som chcel len radu, nic viac :)

ohmydog

no ak ludia zatazuju zdravotnictvo s problemami typu "rano sa mi samovolne nepostavi vtak" tak potom s panombohom zdravy rozum a efektivne hospodarenie..

ad "nejaky konkretny vedecky clanok presne o tomto som nenasiel ale takisto sa ta mozem spytat ze najdi mi vedecky dokaz toho ze clovek nemoze zit bez hlavy....." - wow, tak tento vyrok moze s prehladom aspirovat aj na kolosalnu hovadinu roka :D

tvrdas

Je normalne, ze sa Ti kazde rano nepostavi. Zavysi to od viacero faktorov. Napr i od toho, ci si mal intenzivny sex v noci a ci si mal mokre sny atd.
Ale ked sa Ti vobec skoro ziaden den v roku rano nepostavi, tak to uz je problem.

0vecka

2 PeterGriffin jj moze to byt zacinajuce ED... mozes mat zanesene cievy alebo nieco ine. ale akoze neboj sa dnes sa to da v pohode liecit... ja som mal volakedy tiez problemy ale tie boli iba psychicke a teraz je to vsetko ok...

PeterGriffin

0vecka neviem nejak extra po anglicky, ale akoze podla toho clanku to moze znacit nejaku erektilnu dysfunkciu?...a ja nehovorim, ze sa bez rannej erekcie neda zit, len hovorim ze to asi evokuje nejake problemy, ked ju rano nemam a tazsie ju dosahujem aj normalne

ohmydog podla teba to nie je prejavom zdrav. problemu? podla teba je to normalne a bezne u 25-rocneho cloveka?