Ako spoznam uprimnost?

Príspevok v téme: Ako spoznam uprimnost?
sedan

Mam 23 a spoznal som sa s jednou super devuskov 19 rocnou. Prejavovala mi sympatie a sme sa dohodli cez SMS na neurcitom stretnuti(ked bude mat cas). Ona sa uci na prijimacky na skolu na ktorej ja za rok koncim, este sme sa vsak nestretli. Chcem sa vas opytat, ako spoznam ze tie sympatie ktore mi prejavuje su uprimne,alebo sa chce so mnou len kamaratit, aby som jej pripadne pomahal v skole(cize cista vypocitavost)
(Ta devuska je velmi pekna a mila a ja niesom ziadny model ani don chuan a nikdy predtym o mna neprejavila zaujem takato kocka, ja som este nemal ziadny vztah)

sedan

no uplne skaredy niesom, praveze kopu ludi a dievcat ma povazuje sa sympatickeho chalana,ale vsetky moje kamaratky ma beru ako kamarata a viem ze by somnou nic viac nechceli. A prave toto dievca ktore tu spominam neni povrchne, ona neni taka, aspon co viem od dalsich ludi ktory ju poznaju. a ja by som sa s nou velmi rad kamaratil, spoznal, ju. A co sa tyka lasky ja som uz velmi dlho nikoho nehladal, nic som necakal. proste som sa ani pol roka z nikym novym nezoznamil, az prisla tato brigada toto dievca do ktoreho som sa zalubil na prvy pohlad(prisla lasky z nicoho nic najmenej som ju cakal) a aj tak nic z takej lasky. lebo bola zrejme len z mojej strany. tak to uz fakt neviem, ze ako nemam nic cakat:-(

Soraja

sedan myslim si, ze asi vyberas nespravny typ znien. Co ja poznam babenky, tak nie su povrchne, ze musi byt chalan playboy. Nevravim, ze tam nemusia byt sympatie, ale musis hladat najmä kamosky, ked ta spoznaju, uvidia aki si. POviem ti radsej mat chalana, ktory vyzera ako prisera (nemyslim, ze ty tak vyzeras, urcite si sympaticky)a nech je dobrucky a stara sa o mna, ako mat playboya, ktory na mna kasle a podvadza na kazdom kroku. MYslim, ze v istom veku si kazdy clovek uvedomi, co je dolezite. A neverim, ze sa nenajde babenka, ktorej by si sa nepacil. A este nieco, laska si ta najde, ked to budes najmenej cakat. Nebud smutny, hlavu hore, urcite si ta coskoro chyti do svojho chomuta.:-)

sedan

Ano to beha, ja si ich aj vsimam, ze ich je kopu. Ale najhorsie je ze clovek, sice ma dobre srdce, ale len horko tazko mi tie dievcata dovolia aby ma mohli spoznat. Ked sa s dotycnou ani raz na rande nedostanem, tak mi je vsetka dobrota a velke srdce pre lasku nanic:-(

Soraja

sedan ak mam hovorit za seba, tak ked mam o niekoho zaujema napise mi, tak som vytesena a hned odpisujem. Mozem mat neviem kolko povinnosti. Tazko povedat o co ide tej holke, ale neviem, zda sa mi azse blbost, ze koli skole by sa s tebou chcela stretnut, aby si jej pomahal. NO neviem. Ale hlavne co som ti chcela napisat, nemusis byt playboy, aby mali o teba baby zaujem. Krasa vekom pominie u kazdeho z nas, zostane eln anse srdiecko. Vela ludi si vybera podla "krasy", ale dolezitejsie su sympatie a myslim, ze sympaticky mi moze byt aj clovek, ktory nie je playboy:-) Vela zien beha po svete tak nezufaj:-)

sedan

Dnes som nevydrzal a zavolal jej, 1x mi to nezdvihla 2x po pol hodine mi to tiez nezdvihla, ale vzapeti mi zavolala sama, sme chvilu pokecali,ze ako sa ma a som zistil ze ma teraz kopu povinnosti, a som sa jej opytal ze ci sa hneva na mna, ze mi ani neodpisala vtedy a ona ze prepac ze na to zabudla a dalsi den jej bolo blbe mi pisat. Ale tiez sa zaujimala ako sa mi dari, a potom som jej povedal ze ju nechcem zdrzovat, ze musim cosi ist robit.
Co si o tom myslite? ja tomu vobec nechapem.

sedan

Tak to je velka skoda ze taky velky zaujem aky ona prejavovala, sa zrazu tak vytratil, ako keby mi to naschval niekto robil:-( No netusim kde chodieva, ale nazivo ju stretnut neni sanca, jedine ked pojde na prijimacky na moju skolu,ale to zase bude v strese a ked sa jej tam zjavim tak to by ju este viacej vystresovalo a to nechcem, ja jej prajem nech sa dostane do skoly, i ked paradoxne ak by sa nedostala, tak by sme sa urcite stretli zase spolu ako kolegovia na brigade. Ale skola je dvolezitejsia ako ja

holčina

zabudni na ňu. Pravdepodobne nemá záujem. Alebo sa s ňou stretni a zisti čo a ako len tak náhodou. Ak vieš kde chodieva, aké podniky navštevuje.....choď tam aj ty. Ale na tvojom mieste by som jej už asi nepísala.

sedan

No ja som jej dal najavo zaujem,aj ona mne o stretnutie, a potom som jej vzdy napisal neutralne a ona sama navrhla ze je cas na stretnutie a druhy den ked sme sa mali stretnut, tak zazmetkovala, ale navrhla hned sama dalsi termin, pricom som jej nevytikal ze iny termin nech navrhne. No a sa mi ten dalsi termin nevedela poriadne ozvat ze kedy a ja cakal a cakal az ma presla chut a som jej napisal, ze zase ja nemozem ten den. a som sa jej ozval potom o 4 dni, zase neutrale ze vari daco navrhne a ona nic, bez reakcie

holčina

no Sedan poviem ti jeden príbeh-bola sim strašne moc zamilovaná do jedného muža, skoro dva roky. Potom sme sa nejako dali do kontaktu a mali sme rande. Potom slúbil, že sa ozve a ja som ako sprostá čakala tri dalšie mesiace. Potom sme sa náhodou stretli v jednom bare... a znovu mi písal, že či sa nestretneme, Ale opäť-po piatich týždňoch! A vieš čo, normálne ma to už potom prešlo a čo by som si v živote nepomyslela, že spravím, napísala som mu že nemám čas, nemôžem!! Veru tak. Pretože prvotné sympatie a zamilovanie a vášeň rýchlo pominie a treba konať, rýchlo chlapi! Nevtierať sa, ale byť originálny. Nič nepokazíte originálnymi smskami. Lebo rozdiel je sa vnucovat a dať najavo záujem....

sedan

hmm, dik, mam taky pocit ze mi ani nezdvihne ked jej budem volat, tak to budem nacisto vediet ze co si o mne mysli, ale aj tak je to skoda, lebo vsetko zacalo velmi pekne a z nicoho nic sa to pokazilo