Ako spoznam uprimnost?

Príspevok v téme: Ako spoznam uprimnost?
sedan

Mam 23 a spoznal som sa s jednou super devuskov 19 rocnou. Prejavovala mi sympatie a sme sa dohodli cez SMS na neurcitom stretnuti(ked bude mat cas). Ona sa uci na prijimacky na skolu na ktorej ja za rok koncim, este sme sa vsak nestretli. Chcem sa vas opytat, ako spoznam ze tie sympatie ktore mi prejavuje su uprimne,alebo sa chce so mnou len kamaratit, aby som jej pripadne pomahal v skole(cize cista vypocitavost)
(Ta devuska je velmi pekna a mila a ja niesom ziadny model ani don chuan a nikdy predtym o mna neprejavila zaujem takato kocka, ja som este nemal ziadny vztah)

sedan

no, tak dako sa nestretneme ani tento piatok, cim dalej tym menej mi zacina odpovedat, neviem presne co sa deje. Ale cele to ochladlo, uz mi neposiela hned mile SMS, ale jej to trva su dake vlaznejsie, som z toho mimo, nakoniec mi neda sancu ani raz sa stretnut. Ale to je velka skoda, co ak by som sa jej pacil a bolo by jej so mnou dobre,ale to uz asi nikdy nezistime

sedan

No tak som nic nezistil, lebo vecer co sme sa mali stretnut, zrusila, ze je unavena, ale navrhla iny termin,tak neviem, je to vsetko nanic

sedan

no napisal som jej, mi odpisala, ze ci sa nehnevam ze sa neozvala, a dohodli sme sa na zajtra na stretnuti, teraz uz len zistit o co jej ide ci je uprimna.

priatelkkaa

ahoj...ja si myslím,že by si jej určite mal napísať prvý ty...ja to stále tak praktizujem,že poviem,že sa ozvem..a pritom čakám netrpezlivo na správu od uchádzača :)) my baby sme také...a keď to bude milá správa tak ju tým určite neodradíš..určite sa potešíí :)) držíím palčeky...a napíš ako to dopadlo :))

sedan

mam teraz skusky a ona prijimacky, ale myslenie na nu a cakanie na SMS od nej ma hrozne brzdi, tak rozmyslam ze by som jej poslal SMS s tym, ze teraz nemam cas sa stretnut, ze az po jej prijimackach a po mojich skuskach, - a co taketo riesenie?

sedan

A ja jej nechcem vyjavit hned vsetky svoje city a ze mi chyba, to by ma hned prekukla a uz by som pre nu nebol zaujimavy, ved prave baby nechcu chalanov ktorych mozu mat otocenych okolo prsta. Nechcem to pokazit, zalezi mi na nej:-(

sedan

problem je ten ze ona byva v inom meste a do mojho mesta chodi iba na doucovanie, inokedy nema cas cestovat, ze sa stale uci. Tak mi napisala ze ked pride tak sa ozve:-( A ja mam zlu skusenost s vypisovanim pravidelnych SMS a pozyvanim stale niekam, lebo tym som uz odradil par potencialnych dievcat o ktore som mal zaujem, ze som ich uhanal:-( A vlastne ja som ju pozval von a ona ze velmi rada, ale az ked bude mat po doucovani. Myslite ze bola na doucovania a sa mi vlastne neozvala, lebo som sa mal ja?

vodnarka

suhlasim s babami mal by si sa ozvat prvy ty urcite na to trosku caka aj ked povedala ze ti zavola ona ak chce naozaj viac tak jej polichoti ze si to uz nevedel vydrzat.. a ci su jej city k tebe uprimne zistis ked budete spolu sami lasku jej uvidis v ociach:)

elablue

Rozhodne sa jej ozvi ty prvy, lebo aj ked povedala ze sa ozve, tak to neurobi.Kazda zena chce aby bol chlap v tomto iniciativny, tak ju niekam pozvi.

mimaaa

alebo ona tiež čaka kedy ty sa ozveš..možno aj ona je zvedava alebo ta skuša či naozaj maš o nu zaujem..atd..ved sa jej ozvi pozvi ju na kavu,veceru ,...a uvidiš ako sa bude spravať..a ci vobec pozvanie prijíme...skus nič zato nedaš !