Je pravda, ze zakomplexovani muzi si vyberaju za partnerky blondiny?

Príspevok v téme: Je pravda, ze zakomplexovani muzi si vyberaju za partnerky blondiny?
oxymoron

V jednom clanku vedeckeho casopisu pisali ze blondiny si za partnerky a verne priatelky vyberaju prevazne muzi ktori trpia komplexom menejcennosti a nizkym sebavedomim. Ze pri nich sa citia atraktivni a sebavedomi ako naozaj su? Vraj to dokazali vedecke studie podla prieskumov. Co si otom myslite? Casopis je zahranicny a nebudem mu tu robit reklamu takze nazov nedavam.

karolinka122

ano pan "sebavedomy" tot uz "jasny .." podla prezyvky aj jemu podobni, si chceli svoje sebavedomie dokazovat u nejakych blondynok a zjavne ich tie devy odpalkovali , maju z toho komplexy a teraz dospeli k tejto vysokovedecej studii, ze az padam na rit... Potom uz len nejaku peknu ciganecku si nahovorit, mame ich tu habadej.

rhea

no o tej inteligencii blond vs. tmavi ludia..mi do toho nespadaju vyspele severske narody v porovnani s romami, africanmi a pod.... neurazam nikoho... je to proste hovadina..risave a tmave baby si nedavaju svoju hrdzavu a tmavu-ciernu farbu este viac zvyraznit aby uputali? to bolo tak dost odveci :)

karolinka122

a ja som pocula,mam to zo zarucenych zdrojov, ze cim mensi penis, tym vasie svaly, ze si to potrebuju muzi kompenzovat a cim vacsie auto, tym mensi penis a ze cim mensi mozog muza , tym vacsie silikony preferuje u zien, verte - neverte... Ved sa prestahujte do Azie, tam su vsetky zeny aj muzi ciernovlasi, budes mat co robit, aby si si tam nasiel tu "inteligentnu" k sebe ty einstein, tu v Europe to mas pokial ti oci sluzia este jednoduchsie,s tvojimi myslinkovymi pochodmi, zkratka vidis blond A neberes, ale co by si robil v tej Azii ?? :DDD

Dr. vedecky

muži s nízkym sebavedomím si vyberajú blondjíny
ženy s nizkym zaujmom zo strany mužov si farbia vlasy na blond
toť moja štúdia :D

sebavedomy

haha akosi sa nam tu blondinocky rozculili :DDDD
blondiny ci uz prave ci umelo zafarbene su tie zeny ktore velmi tuzia byt v pozornosti okolia a chcu na seba putat pozornost. Aj prave blondiny si mnohokrat zamerne davaju este umelo svoju blond farbu zvyraznit aby viac uputavali. A to pritahuje prave tych komplesov lebo kazdy hlada to co sam nema. Niesom pekny? Hladam to u peknej zeny? Ved co ja mam kamosov tak prave ti menejcenni co si neveria a su zakriknuti tak tych pritahuju najma blondiny.

rhea

nechapem, ako toto mozu napisat seriozni vedci :D ktovie, aky ma ten casopis impact factor :D ja sama som blondina a partner rozhodne menejcenny a nesebavedomy ci co to nie je..

nelllla

a ja mam z praxe odskusane, ze blbi a naivni su hlavne ti, co mieru inteligencie vnimaju prostrednictvom farby vlasov :D

a sto bodov karolinka..tiez by ma zaujimalo, ci tento prudko vedecky clanok vo svojom statistickom vyskume pracoval aj s moznostou ze len pramalo blondin je vlastne blond od prirody a ze povacsinou teda ide o odfarbene tmavovlasky ..na zamyslenie :P

ja som zasa pocula..ze ak ma chlap rychle, silne a velke auto..tak si tym lieci komplex zo svojho maleho penisu :D co si o tom myslite? je to pravda aspon na 95 percent alebo len na 82,3??? :D

omg..tieto temy..ale pobavilo :P