Z 94 na 67kg

Príspevok v téme: Z 94 na 67kg
gulka30kg

Ahojte. Je tu niekto kto dokazal schudnut takmer 30 kil? Za posledne dva roky som vyrazne pribrala, mohol za to aj uraz ked som si odpalila koleno na dlhu dobu a iba som lezala na gauci a jedla.. taktiez antikoncepcia. ale aby som sa len nevyhovarala tak samozrejme ze aj sladkosti a donasky atd. Bola som na vysetreni u endokrinologicky a ta mi povedala ze by som mala schudnut na 67 kil z aktualnych 94. A odvodnit sa (nasledok antikoncepcie). Viete mi poradit ako zacat? Kondicku na vykony v posilke zatial nemam. Ak by to slo, prosim nesudte. Som si plne vedoma toho ze som to zanedbala a narazok na nadvahu mam dost od svojej sestry.

Amily

z 89 na 60(9 mesiacov)...No teraz som trošku pribrala,ale davam to dolee opäť..Taký životný kolotoč..Asi najväčšia rada:Neber to ako dietu,ale ako životný štyl..Keď tak napiš na a15@azet.sk

ham-mnam

ahoj poradim ti co pomohlo mne aj ked som schudla len 10kg lebo som nemala vysoku nadvahu..... ja som tiez prv zacala zmenou stravy kedze ta je pri chudnuti zaklad a pomohlo by keby si nastudujes aj nieco ohladne stravy ako glykemicky index, bazalny metabolizmus vypocitas a ved si dennik co jes a zhruba odsleduj prijem vydaj ...viem je to otrava ale nejde o to aby si si pocitala kolko kcal zjes skor aby si ziskala prehlad co kolko ma a vedela si vybrat z jedal lepsiu variantu ....dalej ja som zmensila porcie radsej castejsie menej ako naraz vela a roztiahnut si zaludok a to nevravim o pocite tazoby ked sa prejes ... obmedz sacharidy ja napr. som nejedla prilohy ako zemiaky ryza ale masko so zeleninou :-) ranajky si kludne doprajem sladke aj a veceru skor len bielkoviny ryba zelenina cottage ...staci len vytrvat lebo zacat je najtazsie no ked uvidis prve vysledky nakopne ta to ;-)

gcchc

nieje to spravne pokial chces schudnut. s takym jedalnickom neschudnes, mozno si len udrzis vahu. ovocie je plne cukrov-sacharidov

antiana

všetci vravia "nejesť večer", ale čo to presne znamená? Ja večeriam okolo 18. hodiny a potom už nejem nič, no predtým o 16.h mám ešte olovrant vždy ovocie (prosím nehovorte že ovocie podvečer už neee, ja z toho nepriberám, podľa mňa je to blbosť, aj na večeru mám väčšinou sacharidy ako kuskus, ovsovloky alebo ovocie, ovocný jogurt a graham.pečivo a nič mi to nerobí)Myslíte si že je to správne? Ďakujem

ffgcc

odporucam cvicenia jillian michaels 30day sherd . ma to 3 levely, kazdy level sa cvici 10 dni (level 1 prvych 10 dni, level 2 dalsich 10 dni a konci sa levelom 3).
vyborne tieto cvicenia nastartuju metabolizmus a vyrazne zlepsia kondicku. kamoska schudla 10 kil ale upravila si aj stravovanie. idealne je cvicit kazde 2dni

katy93

ja som pred dvomi rokmi schudla z 91 na 84(174cm)..asi tak za dva a pol mesiaca...vždy som sa snažila schudnúť..ale nikdy to nešlo..pretože som tým bola posadnutá..a každý neúspech ma len ubíjal a nikam neposúval..nejak som to prestala riešiť a začali sme s kamoškou chodiť na korčule po večeroch..len tak sa vyvetrať..možno dva krát za týždeň...ono sa nezdá ale fakt som sa zapotila pri tom...postupne som na sebe videla zmeny..tak som začala piť viac vody..asi tak dva litre..dovtedy som vypila maximálne pol litra za deň..večere som dovtedy jedla kedy som mala čas a chuť..potom som si stanovila presný čas..a každý deň som jedla v rovnakú hodinu..a nejedla som už večer, tak okolo ôsmej...inak som sa v jedle neobmedzovala a nezakazovala si...neskôr, som nebola spokojná už ani s tými 84 kilami..lebo som vedela že môžem vyzerať lepšie tak som začala chodiť plávať raz za týždeň a postupne som prestala jesť pečivo..nejem ho dodnes..skutočne iba výnimočne..za posledný rok sa mi takýmto spôsobom podarilo schudnúť na 72..a cítim sa super..aj keď toto nie je moja cieľová váha..teraz cvičím doma každý deň a spevňujem si telo, jem 5 krát denne, pijem 3 litre tekutín..keď mám chuť na sladké tak si ho dám..keď mám chuť na rezeň aj ten si dám...ale zas to nepreháňam..akurát som vylúčila úplne bielu múku..a keď robím nejaký koláčik, palacinky alebo halušky použijem špaldovú múku..základ je mať pevnú vôľu, neopúšťať sa a nečakať výsledky za dva týždne..a samozrejme veľa zeleniny!..držím ti prsty :)