Nie moc drahá dovolenka...

Príspevok v téme: Nie moc drahá dovolenka...
Sandra5

Ahojte
Začínam už riešiť letnú dovolenku keďže sme už od narodenia malého neboli a potrebujeme oddych. Chodievali sme do Thajska,Maroka,Mexika...Ale tento rok ideme aj s malým 4-ročným.Chceli by sme teraz niečo európske ale keďže tento rok peniažky nevidajú tak niečo LACNEJŠIE pre 2 dospelých a 4 ročne dieťatko niekde s pozvoľným vstupom do mora pieskovà pláž menší hotel v kludnejšom letovisku..Čiže letecky do tých 1500 € na 10-12 dní je to vôbec možné???Máte nejaké typy??Ďakujem :-):-)

Mika0

Je to moze :-D ja som bol s priateľkou a dcérou v roku 2012 v bulharsku a platili sme na 11 nocí 3*hotel Lotos v Kitene 1300€ a záleží aj od toho aby si sa do sumy zmestila podľa toho kde chceš ísť hovorí sa že chorvátsko je lacné ale neni :-Dlacné je jedine ubytko a ostatné drahé až sa mi hlava krútila :-D a nehovorím otom aký sú chorváti nevdacny iba zazeraju po tebe :-DČIŽE SKÚSTE BULHARSKO LACNÉ,ČISTÉ,KĽUDNE,PIESKOVA PLÁŽ,KRÁTKY LET VHODNÉ PRE DETI ZVLÁDLA TO AJ MOJA VTEY 2 ROČNÁ DCÉRKA A DODNES RADA SPOMÍNA :-)