Priateľ žiadny

matuskomause

BABY CO TU NARIEKATE ??? ja mam 28 cely zivot cakam na tu moju pravu zenu no este neprisla a neviem kedy pride,na dobre sa asi dho caka....vieme ze je to blud no ja nemam babu lebo som samotar nikam do spolocnosti nechodim mam ine hobby iny pohlad na zivot a baby na jednu noc nemusim z dovodu ze su bez stipky ucty k samej sebe.....tiez asi budem sam navzdy no vzdat sa cakania nemienim a dovod?cakanie mi sdrce nezlomi....
aj-karamba@azet.sk

lkoilkoi

nestresujem len mi chýba niekto blízky, sex na jednu noc? to nie!! a ani som nepovedala!! ja chcem niekoho kto bude stáť pri mne, budem sa môcť porozprávať, zdôveriť, robiť niekoho šťastným tým,že budem pri ňom ..

ktk

tak myslim ze v tom je problem ty si cela hrr a riesis chalanov k tomu na zlych miestach kde je to samy flirt uzivanie si a to nevravim o tom ze im hned aj das ....naco by s tebou chceli vztah? ... co tak pomale spoznavanie sa?

Celine

ja mam 38 a tiez nemam ziaden vztah a vlastne som ani nemala len sex na dohodu s jednym kamaratom lebo sme nikoho vtedy nemali ani ja ani on a nejako nam to nedalo ale inak stale bez vztahu lebo mne ziaden muz akosi nevyhovuje vsetci su taki s chybami. Nic sa netrap 20 rokov je malo aby si to riesila ries to az ked budes mat po 30 alebo viac.
james bond a keby aj v 50 tak co? Mas nejaky s tym problem to stravit? Kazdemu ako chce.

trdelnik

panečku máš dvadsať a nariekaš a čo ja mám 29 a tiež som ešte nikoho nemala sa nepo*er. Vy dnešní mladí chcete dnes všettko rýchlo a hneď akoby ste mali skapať už v tridsiatke. Veď pohoda klídek tabáček....korytnačky aké sú pokojné a koľko rokov sa dožívajú lebo sa nestresujú :) Tak nestresuj ani ty

lkoilkoi

neviem povedať prečo som nikoho nemala, záujem z oboch strán by aj bol len nikdy to k žiadnemu vzťahu neviedlo ani k stretnutiu, také \"jednorázovky\" v klube, flirty na jednu noc, neviem povedať prečo, som spoločenská, až príliš ukecaná keď sa odviažem, som sama a nie som s tým spokojná keď vidím ako si páry v mojom veku užívajú jeden druhého závidím im (v dobrom)

ktk

a v com je podla teba dovod ze si ziadneho nemala? nemal nik zaujem resp mal no ty nie? si narocna? si introvert a uzavreta? blizsie info by pomohlo lebo je kopec ludi co su sami a su tak zatial spokojni a neriesia ked pride pride ked nie nie