Vyvratte mi to

Príspevok v téme: Vyvratte mi to
saly333

dobry vecer....prosim vas o radu,ak ste s niecim takym prisli do styku. Pred par dnami som si nahmalat v slabinach taku uzlinku asi 1a pol centimetrovu,nenachadza sa na semenikoch ale je na pravej strane pod kozou skoro az pri triesle,je na hranici mieska a kozi pri triesle....je vo vyssej vyske ako semeenik pravy. Neboli to je to podlhovaste a troska tvrde....nepohybuje sa to.nEVIETE O CO MOZE IST PROSIM VAS?NEMATE S TYM SKUSENMOST?

Agnes998

Ja sice nie som odbornik ale podla mna to u teba vzhladom na umiestnenie rakovina nebude, najcastejsie hrcky byvaju tukove. Ale aj tak urobis najlepsie ked to nechas pozriet odbornikovi, nech mozes kludne spavat a nech nic nezanedbas.

Agnes998

Takto na fore ti nikto neurci diagnozu, najlepsie ked zajdes k lekarovi a nechas sa vysetrit. Nemusis mat ale prehnany vztah, drviva vacsina hrciek nie je rakovina. Ak by ale nahodou bola, je dobre, ked sa to podchyti v rannom stadiu, vtedy je sanca na vyliecenie vysoka. Ja som mala pred dvoma rokmi podozrenie na rakovinu, zistili mi cystu na vajecniku a mala som dost zvysene onkomarkery, rozhodli sa ma operovat. Aj som sa bala, ale nakoniec to rakovina nebola. Tebe asi tiez budu merat najskor onkomarkery, ak by si ich mal vysoke, radsej to preventivne vyrezu a poslu na rozbor. Ale ani vtedy sa nemusis prehnane bat, lebo zvysene onkomarkery zapricinuju aj ine veci, nielen rakovina, niekedy sa ani nezisti co to sposobuje.