4 roky sama, som nešťastná

Príspevok v téme: 4 roky sama, som nešťastná
lea321

ani neviem prečo tu píšem, proste potrebujem sa vykecat, som už 4 roky bez vztahu, budem mat 29 rokov, predtým som mala dva dlhšie vztahy, s jedným chlapom som sa začala stretávat, ale zistila som že ma klame tak som ho nechala. Veľmi mi chýba vztah a už som fakt bola dlho sama. Mám veľa kamarátiek, aj kamarátov, som obľúbená v kolektíve, vyzerám dobre, nie kvôli tomu aby som sa nejak povyšovala, mám dobrú prácu, nie som domased, víkendy trávim vonku, majú o mna chlapi záujem, ale ako to už býva, tí ktorí chcú mna, tých nechcem ja, proste beriem ich ako kamarátov, nie som zaľúbená a to sa nasilu nedá. Priznám sa, som náročná vo výbere partnera, nemyslím výzor, ale musí tam byť nejaká tá chémia, a spoločné záujmy, inak si myslím, vztah fungovať nebude. Ja ani neviem, kde mám spoznať nejakých ľudí, pretože aj ked sa vyberieme vonku všade samé páriky, alebo mladí chlapci, ale takí tí 30-tnici sú už väčšinou zadaní, alebo sedia doma....skúšala som zoznamku, ale to je proste už choré, ľudom ide len o sex, alebo samí primitívci s prepáčením. Naozaj, už som veľmi neštastná kvôli tomu, že som tak dlho sama, tak mi chýba partner, so všetkým čo k tomu patrí, a hlavne ked sú teraz sviatky, ide leto, rada by som išla s niekým na dovolenku, trávila pekné chvíle, ale nie je s kým. Prosím poradte, čo mám robit, viem že to príde ked to človek najmenej čaká, ale ubehnú mi najlepšie roky, a už je fakt čas, lebo štyri roky je veľmi dlhá doba. DAKUJEM.

rumcajs

Chcel som poukazat na tie co sa pokusali o samovrazdu, rezu sa, maju halucinacie a fobie a maju predsa niekoho pri sebe.

rumcajs

Ja sa len cudujem ze normalne baby maju problem najst si niekoho a tu na fore psych. chore dievcata maju frajerov. Ako to? Preco psych. chora dievcina ma niekoho a taka normalna lebo ved vidiet tu podla prispevkov ako pisu ze nemaju v hlavach nas*ane tak take nie a nie najst? Ten svet je riadne na hlavu. Alebo ked vidim niektore ako sa spravaju piju ako chlapi fajcia hresia slovne a take maju aj dvoch napadnikov. Kde je problem? Toto mi nejde do hlavy. Lebo ja co poznam niektore slobodne tak sa fakticky cudujem preco je stale sama ked je vcelku pekna, sikovny, mudra a stale je sama...

sewie

tym chcem povedat ze niektorym "je dane" len preto ze im vpodstate ani moc nezalezi na tom s kym budu chodit...a niektore mali proste stastie...
drzim vsetkym palce!

sewie

CRP, co ti mam na to napisat? ver si comu chces teda...neviem sice k comu ti bude dobre verit ze nikdy si nikoho nanajdes ale ok...
a ano privolala som si to sama-lebo som zacala hned jancit a vycitat hovadiny-v tom sa ten negativizmus odrazil, v spravani...ty si to ani nemusis uvedomovat ale je to tak...v kazdom malom komentary, geste vo vsetkom co robis...
druha vec-pozri sa na tie ktore maju milion chlapov-aki ti ich chlapi su? maju nieco aj v hlave? pacili by sa tebe osobne? braůa by si ich?...ja som tiez "zavidela" kamaratkam milion vztahov ale potom som si polozila otazku ktoreho z nich by som fakt chcela? a nasla som tam asi 2?2 co boli do voza aj do koca, sarmantni a inteligentni....
ak si postavis "vyssi ciel" ze nechces len nejakeho suknickara, resp takeho co mu zalezi len na vystrihu a zadku(prosim neurazajte sa tie co ste zadane a mali ste och vela-nechcem povedat ze vsetci vasi su suknickary a nic moc), tak sa ti pole hladania o nieco zuzi...takeho by sme si predsa mohli najst kazda a uz by sme tu nezakladali temy o tom ze sme smutne a sami ale ze sme smutne a frajer si nas nevsima lebo cumi do zrkadla...alebo nieco podobne

Prezyvka55

Vela ludi zien a muzov nevedia ponuknut protipol toho co ocakavaju a preto su osamote. Jednoducho vysoke naroky a nic prakticky neponukaju aj ked si bohuzial myslia opak.

joro

Ja mám rodinu priateľku vnúčata a tiež čakám na niekoho už 30 rokov aj tu a stále nič nádej zomiera posledná aj mi zomrieme sami lebo nám je trápne odpisovať
SNáD RAZ a keď nie tak nič vešať sa preto nebudem

CRP

sewie nie ty si si to privolala boze ako mozte verit na take kok*tiny? Ja tiez patrim k tym co sa snazili a robili vsetko preto aby si nasli najaky vztak a vzdy to skoncilo neuspesne. Proste ako tu jedna baba raz mala temu o danom osude a ze nemoze najst lasku tak o tomto toj je. Neprivolas si ju nijakym myslenim lebo nic take nefunguje. Zivot je svina a niektori ludia su narodeni len aby trpeli cely zivot bez lasky. Neviem naco je to dobre ale je to dane.
A co ze po 30 nieje uz tolko muzov nezadanych ja nemam problem a brala by som aj 26 rocneho. A to mam 30. Ved mne ide oto aby som mala s kym travit volny cas, aby ma niekto miloval, bozkaval, drzal za ruku a je mi jedno kolko ma rokov. Samozrejme ze uz pod 25 by som nebrala ale pokojne odomna aj mladsi o 5 rokov.

CRP

to su blaboly co tu pisete. Kazdemu je ako dane. Niektore pridu k chlapovi ako slepa kura ku zrnu a niektore sa mozu aj pokrajat a nic. Poznam to na sebe. A niesom zamracena usmievam sa tiez, som holka do koca aj do voza a stale nic. Chalani maju radi ako vidim len stetky. Ked baba otrca rit a prsia, je excitovana a pojasena, fajci, pije, zmalovana ako defka....tak toto vas laka, toto vas rajcuje. Vy nedokazete mat normalne baby radi. Vzdy ich budete brat len ako kamaratky na radu ale nic viac.
A tym kecalkom o poz. mysleni odkazujem ze chodte s tym do ce*ta.