"Teplokrvnost"

Príspevok v téme: "Teplokrvnost"
radkovalucia

Je mi stale teplo,neexisstuju niake lieky na ochladenie organizmu alebo nieco take? Nemavam teplotu len mi je proste stale horko. Aj v zime aj v lete. Ked na jar seci chodia v tenkych bundach a mikinach ja musim tak maximalne tricko s dlhym. Horsie je to vv lete. To uz sa viac vyzliect nemozem. Prosim pomozte.

zlata

ja som sa bola pytat aj na alergologii ci existuje alergia na teplo.lekarka mi povedala ze na teplo nie ale je alergia na chlad.takze fraisee skus za alergologickou zajst.a k tej endokrinologii-ja mam hypofunkciu stitnej zlazy kde je aj neznasanlivost chladu.ja zimu milujem a v lete idem umret.takze to moze byt i naopak som svetly priklad

fraisee

no dobre, jeden zo znakov stitnej zlazy je neustala zima, ale to neznamena, ze to u mna je. poznam zimomriavych ludi viac.

jaeny

ahoj fraisee,ja viem čo to je byť stále zmrzlá,v lete,v zime,pred 2 mesiacmi som brala z prírodnej lekárne-Barley Power-lístky zeleného jačmena v tabletkách a neviem či to je z toho ale zatial mi nejak extra zima nebola,bola si niekedy na endokrinologii,vyšetrení štítnej žlazy aj pri zníženej funkcii štítnej žlazy sú takéto príznaky,prečítaj si hormonálne ochorenie sú tam vypísané,pá