Psa uštipol nejaký had asi umiera neviem čo mám robiť

Príspevok v téme: Psa uštipol nejaký had asi umiera neviem čo mám robiť
Clarisa

ahojte :( Ujo bol so psom na prechádzke a nechal psy špliechať a vo vode. Keď sa vracali naspäť domov pes bol oťapený, málo reagoval a kríval. Jedna noha mu opuchla a má ju horúcu. Chodí pomaličky a skoro vôbec sa nehýbe :( vyhľadáva miesta kde by mohol byť sám. Stále mľaská a kedže je dnes nedeľa a zajtra veľkonočný pondelok žiadny veterinár by nebol ochotný prísť a ani tu v okolí žiadny veter. nie je. Bojím sa o neho tak strašne moc... Bojím sa že mi umrie. Čítala som že pes nad 10 kg by mal uštipnutie prežiť. Je to vlčiak s váhou 35/40 kg ale takéhoto osamelého,smutného a uboleného som ho ešte nikdy nevidela. Je to pes ktorý i veľmi žiada pozornosť.Prosím pordte mi niečo...veterinára sme vylúčili :(

ninka 255

môže mať aj niečo pichnuté v labke,nejaký tŕň alebo niečo podobné,prezri mu labku, možno stačí vytiahnuť a vydezinfikovať.

jaro356

skús:www.veterinárna pohotovosť.sk,máš tam spústu kontaktov,určite nájdeš niekoho,kto pomôže,ak máš podozrenie na hada,prezri mu labku,ak najdeš stopu po uštipnutí,tak škrtidlo nad ranu,maxi 2hodiny,medzi ranu a srdce,našiel som 0911555055,určite Ti poradia,a pomôžu,držím palce