L-Carnitine /spalovac tuku/

0vecka

2 tutut.. nepride mi to naprd :) a tie cviky niesu az tak izolovane ... to co si mi tu postol/tla nerobim takze ti neviem povedat...

co sa prijmu tyka to tiez neviem presne raz som to pocital ale odvtedy som zmenil stravovacie naviky

0vecka

2 odpovedam to je pravda ze je napr jedno ci prejdes 10km za dve hodiny alebo za pol co sa prijmu potravi tyka akurat ze ak xces posilnit srdce tak ho prechadzkou neposilnis

tututuuuu

mna by zaujimalo ake je riziko zranenia alebo skratenia zivota klbov a kostry celkovo, ked clovek tlaci tak vela KG ZA hlavou alebo nad..
lebo napr, niekto je salchovitejsi, tj, ma objemovo strasne smiesne malo svalov, ale zdvihne pozoruhodne vela.. (v porovnani s tym co ma fyziologicky objemovejsie telo)
a obavam sa, ze tento typ (chudy) postavy, ma velke riziko, ze proste to prezenie (lebo svaly zvladnu sialene vela - nepocituje bolest a tym padom neodhadne kolko znesu klby)

tututuuuu

0vecka, super, dik za odpoved.
otazka:
necitis, ze takto izolovane cviky su takpovediac naprd?
ale ak aj ano, existuje alternativa?
biceps cvicis takto?
files.bodybuilding-pro.webnode.sk
ak ano, kolko KG das na tych 12 opakovanie?
viem ze je to zbytocne takto porovnavat, ale zaujimalo by ma este, kolko mas vysku, a vahu...
dik

a kolko minut ti trva ten A / B trening ?

odpovedam

z vyskumov vyplyva, ze cim viac nergie clovek vlozi do behu/sprintu/pohybu vseobecne, tym viac spali. z hladiska fyziologie nema ani zmysel riesit, ci sa pali tuk alebo sacharid. ide o vydaj energie. preto ja vlastne pulznu frekvenciu neriesim, idem naplno, kym sa nezadycham, potom oddych a zase dokola naplno, oddych. ale zase ja som chuda, ja sa o stratu hmoty bojim :-)

0vecka

2 odpovedam ja som volakedy xcel byt rambo ale cojaviem je mi to naprd... :) chcem len ostat mobilny a takpovediac pri sile aj v 60tke to je moj ciel... doplnkove cviky nedavam lebo je to imho strata casu...teda efekt to asi ma ale ten pomer cena/vykon sa mi nepaci...

koncom aprila mi skonci tento trening a potom xcem zacat nejaky silovy znova ten ma bavi viac :)

a tie dlhe kardia ma bavia teda aspon teraz kym mam pekne prostredie... intervaly su pre mna moc namahave ale mozno je to tym ze tych 170 je moc vela predtym som behavl napr minutu a potom 2 minuty oddych alebo podobne ale riadit sa presne podla pulzu mi pride lepsie...

odpovedam

Ja mam trening deleny na 4 cviciace dni a kardio max. 2x. A ano, aj intervaly ratam do kardia. Pri cviceni vzdy davam komplexne cviky (drep, mrtvy tah, benchpress, hrazda), tlakove na zaciatok, potom tahove (ak existuju) a napokon doplnky na vystipanie, pripadne doplnkove superserie. Ale fakticky dva cviky na kazdu partiu stacia. A tesim sa kardio, ked vyzdraviem, hoci to tak skoro nebude, kedze sedim vo vlaku a klima ide naplno, vo stvrtok cestujem zase. Ale to je fuk :-)

Prekvapil si ma tym, ze nemas ciel :D. To som asi od ziadneho sportujuceho nepocula. Ak ti to vyhovuje, ostan pritom. No na tvojom mieste by som posilovanie noh pridala (drepy + legpress). A mimochodom, prave na svalovku pomaha kardio. Ja si to uzivam, pretoze cim rychlejsie idem, tym to menej boli. Vcera som mala kavdriceps, dneska svalovka riadna a nemozem to rozbehat. No za inych okolnosti by som behat urcite sla. Ale tieto veci su naozaj individualne. Poznam takych, co kardio nerobia vobec, maju nizkosacharidovu stravu, cize ani na objeme velmi nepriberaju...

0vecka

2 odpovedam nohy nedavam kvoli behaniu... najhorsie co moze byt je ist behat s poriadnou svalovicou...s tym multipressom mas prau ale toto je len docasna vec o mesiac mam dalsi trening a tam dam napr jednorucky a multipress... alebo dam len jednorucky....

jj saq pisem chrbat mrtvy tah pritahy (v predklone) pritahy za hlavu

a potom idu ramena to je ten tlak ... a potom idu tricepsy to je v podstate benchpress kaurat ze mam uzky uchop

a sak ja davam kardio len 1,5x do tyzdna a 1,5 mam intervaly alebo ratas do kardia aj tie intervaly?

co sa tyka mojho cielu tak nemam ziadny ... moj povodny silovy trening uz robit nemozem a xcem len ostat taky aky som...

odpovedam

lu, ja som krpata a chuda (160/49), mojim cielom je priberat. zatial som celkom spoko, sportujem (silovo i kardio) cca 11 rokov, no az posledne dva roky som si radikalne zmenila stravu a pridala doplnky vyzivy. a az od vtedy badam vyrazne rozdiely. donutila som sa mat tvrdu disciplinu, teraz napr. stlacam sacharidy do 40g denne. naozaj tu disciplinu odporucam, vysledky pridu rychlo, clovek bude namotivovany a uz sa nebude chciet vratit k povodnemu zivotnemu stylu ;-)