L-Carnitine /spalovac tuku/

odpovedam

Osobne by som ti vyrobila iny trening. Co citam, tak doplnky nerobis. A takisto nevidim nohy :-). Ci to mas v ramci mrtveho tahu? Takisto tlak cinky za hlavou je na zadne ramenne delty, nie na chrbat, aj ked zapajas aj trapezy. Ked robis benchpress, tak multipress je v podstate zbytocny, je to ten isty pohyb. Ale to su len moje postrehy.

Co sa tyka kardia, tak opat ide o tvoje ciele. Ak chces budovat hmotu, teda priberat, tak 2x tyzdnenne kardio je maximalka. Spomalujes si tym hypertrofiu svalov, rastu pomalsie, pridlhym kardiom alebo pricastym kardiom sa ti moze sval dokonca nehybat v raste.

tu je priklad vytrvalostneho bezca, ktory vydrzi behat dlho, konstante a na druhej foto je sprinter. vidis podstatny rozdiel v postave. preto ja som za tie sprinty, nie klasicke kardio nad 30 min.

www.bodyblueprint.co.nz

lu

odpovedam....dakujem ti!!! a je mi luto toho zapalu pluc!! myslim, ze musis mat postavicku paradnu...kolko uz takto cvicis?? kolko merias a vazis ak sa smiem spitat?? ovecka...pekny trening...ja som dakedy tiez cvicila vo fitku na serie a opakovania atd....skoda, teraz nemam kde, tak aspon ten pas a rozmyslam a uz som si aj stiahla jilian michaels a jej 30dnove 3 levely..pride mi to v pohode, ked som to kukala...

0vecka

2 odpovedam ale kolko svalu spali kardio? akoze ine je kazdodenne kardio co myslis kolko realne mozem spalit ked davam klasicke kardio 1,5x do tyzdna???

no mam tiez 2 treningove jednotky... A a B

A je hrudnik a bicepsy 2 cviky x 3 serie na kazde a pri kazdom cviku zacinam s vahou s ktoru dam 12 opakovani... pricom akonahle sa mi trasu ruky alebo musim nieco robit svihom tak dokoncim dane opakovanie a viac uz nerobim

na hrudnik davam benchpress a multipress na bicepsy EZ cinku a jednorucky

a trening B je podobny akurat ze na chrbat mam tri cviky mrtvy tah pritahy a pritahy za hlavu

ramena jeden cvik tlak v stoji a tricepsy mam jednoduche tlaky na lavicke teda na ramena a triceps mam len jeden cvik (2x jeden cvik)

(Predtym som asi 3-4 roky cvicil vzdy jeden cvik na partiu a pyramidu teda 8opakovani 5 opakovani a 3 opakovania vsetko do zlyhania.)

no a o kardiu + intervaloch som uz hovoril takze taky klasicky tyzden u man vyzera takto:

Pondelok A
Utorok intervalovany trening
Streda B
Stvrtok Kardio
Piatok A
Sobota intervaly
Nedela volno

Pondelok B
...
atd

ak mam nahodou cez tyzden toho vela a jeden den vynecham tak to tu nedelu dozeniem

no a samozrejme po dvoch mesiacoch to nejako menim napr vyhodim bench press a dam jednorucky namiesto multipressu dam sikmy benchpress a podobne

Tomas16

Dá sa bicyklovanim schudnut za 2 mesiace 10 kíl ? Bike 4x do tyzdna cca 40 km, vynechanie chleba, plus neprejedanie sa ?

odpovedam

lu, da sa chudnut behom, ved to nepopieram :-) len pisem, ze ide o tvoje ciele. ja osobne som za intervaly sprint-chodza, kedze tam podporujes rast svalovej hmoty. v pripade konstantneho behu palis tuk a zaroven svalovu hmotu. Podla mna je tej svalovej hmoty skoda, pretoze cim viac svalovej hmoty, tym stabilnejsia hmotnost. a ako som pisala nizsie, sval sam o sebe spaluje kalorie, aj ked s nim nehybes. preto odporucam aj kardio (sprint-chodza) povedzme 2x do tyzdna a zvysne dni (alebo aspon 3x tyzdenne) posilovacie cviky na tvarovanie a spevnenie postavy.

a ovecka, tiez ma zaujima tvoj trening, smelo sem hod :-)

0vecka

2 tututuuu no mozem to tu napisat ak chces ale upozornujem ze je dost mozne ze je uplne naprd pretoze som sa nedopatral k ziadnym overenym informaciam na nete

lu

wooow pecka, hehe tak sory za zenske oslovenie hehe.........ja si idem dat akurat tych 30 min. na pase.....aj ja som uz inac v 2013 schusla 10-11 kg...a este potrebujem, ale myslim, ze by bolo dobre sa poradit s dokotorom, lebo mam strasne siroke kosti a tazke zaroven, tak ani neviem, aka je moja vaha eheh...to len zo srandy.........

0vecka

ja som chlap :) a zhodil som asi 10kg za rok ale to malo viac pricin, ma zacali boliet klby zo zdvihanie velkych vah v posilovni tak som to cele zreorganizoval a zacal som behavat behavam 3x do tyzdna

teda 1,5x intervaly asi pol hodku kratka rozvicka tak 3min a potom bezim kym nemam tep aspon 170 potom necham klesnut na 130 a tak kym neprebehnem 5-6km

a 1,5x behavam podla nalady 60-90min na 150 uderoch za minutu.... teda asi 10-15km