Závistlivá svokra?

Príspevok v téme: Závistlivá svokra?
Dawia

Je možné, že moja budúca svrokra je závistlivá.,? Je mlada ma iba 40, a nikdy v živote mi nic co sa týka šiat nepocválila. Ja jej vzdy poviem ake mate pekne vlasy, či kabelku, Je to normalne a prirodzene. Ked som na navsteve u frajerovej tety ta mi vzdy nieco pochvali, je milá usmievava zatim co svokra namna pozera ( viem ze moje weci sa jej páčia, pocula som ju ako o tom hovori frajerovmu bratovi) jA necchem aby zomna padala na kolena ,ale pekne mi povedat ze nap. mas pekne saty by mi tiež niekedy dobre bodlo, niele závistlié mlčanlivé pohľady..

woo

...je to normalne a prirodzene :D odpadnem :D ja pochvalim len ked sa mi ozaj nieco paci a neocakavam pochvalu ked si nieco kupim :D to je take...trinastrocne predpubertalne myslenie ...

woo

Tak saty ma fakt v zivote netrapili...preco by ti ich mala chvalit? Ty si asi dost jednoducha dievcina...Rika, okamzite zrus svokre pristup k vasmu uctu, ved to nie je normalne...nahlas kartu ako ukradnutu nech ju zablokuju

kablica

rika, to s tymi peniazmi snad nemyslis vazne...a dobrovolne z tvojej strany a nic s tym nerobis??! a moze ta svokra so synom aj oplut, ked idu okolo, alebo si nechavas robit aj ine veci?

Rika_1

S tvojím problémom zďaleka nie si sama.
Ja mám síce 70 ročnú svokru a môj manžel má 27 rokov, ale tiež som ešte od nej nepočula nikdy, že by na niečo povedala, že je to dobré, alebo pekné. Ja s ňou aj kus inakšie patálie, takže pokiaľ máš len takéto problémy tak to nerieš.
Môj manžel jej dal kartu od nášho spoločného účtu a ona už stepuje pred bankou kedy nabehne manželov plat, resp. diéty (pracuje v zahraničí ako vodič kamióna) a vyberie všetko. Keď jej poviem, že mi nezvýšili peniaze napr. na zaplatenie mimoriadnych výdavkov tak mi povie, že mám predsa materskú. Takže u nás to vypadá tak, že manželov plat je plat svokry a ja mám žiť s materskej.
Taktiež mi hovorí aj do toho či kúpim malej sladkosť, alebo sušené ovocie a pod.. Ja jej bežne kupujem sušený zázvor a ona ho pravidelne vyhodí ak jej ho dám keď je u nich. Keď príde ku mne tak ju netrápi či mám iné na práci alebo nie, ona si sadne do kuchyne a je tam schopná presedieť aj pol dňa, ale ničoho by sa nedotkla. Keď tam ale nájde mojich rodičov neskôr má pripomienky, že načo tam chodia a maznajú malú.

Dawia

Ja viem, že najmenej, len mne to príde čudné. A mimochodom ved práve takto sa to začína divne spravanie sa pretaví do ktovviečoho