Upchate pory, akne, ach jaj

Príspevok v téme: Upchate pory, akne, ach jaj
Smutko.

Ahojte,

Pisem sem lebo dufam ze mi niekto poradi... Kto ma mozno skusenosti,alebo pizna nieco ucinne... Ako uz je z nadpisu zname, mam akne,no nie take typicke... Mam velmi vela upchatych porov, na tvari,na dekolte,chrbte, po novom aj na krku, niektore zapalene niektore nie, tie na licach byvaju trosku hlbsie,ostatne byvaju iba male s bielou hlavickou.. Vyzera to ale strasne, mam 18 a som z toho uplne zdeptana... Chodim pravidelne ku kozmeticke,ktora mi uz velmi pomohla a zlepsilo sa to,no teraz mam pocit akoby sa to horsilo a tie upchate pory sa mi sirili ako nejaka alergia. Bola som aj na tzv. odparazitovavacej kure, vratane frekvencii s ktorou pokracujem... Mozno je to z toho no neviem... Uz rok jem bezlepkovo,bezlaktozovo,obmedzujem biely cukor na minimum, ziadne sladke vody... No je to pre mna tazke,lebo ked schudnem vidno mi to akurat tak na zadku a prsiach, a ked priberiem tiez... A teraz som velmi schudla,takze si to viete predstavit :D vyzeram ako kopka nestastia...

Rozhodla som sa este zabojovat,pred tym ako si zo zufalosti pripustam ze realne od septembra 2014 zacnem brat roaccutane...
Beriem:
2x do dna psyllium (indicke)
2x do dna probiotikum (znacky Swiss)
Tiez beriem arniku, kurkumu,oregano,zazvor a este nejaky cistic krvi (to kvoli tym parazitom,vsetko v tabletkach)
Vitamin A v emulznej podobe
A od vcera aj vitamin B5, postupne chcem nyvsovat davku,no bojim sa ako to zareaguje s mojou citlivou lahko vysusitelnou pletou zareaguje
Behavam 2-3x do tyzdna a kazde druhe rano sa snazim meditovat,robievam si aj EFT metodu,ak to niekto pozna...

Cokolvek mi poradite robit/brat budem vdacna:) som ochotna sa aj potierat cikanicou ak mi to ma pomoct ! :D

simka111

mne na upchate pory pomaha čistenie pleti u kozmetičky, krém pore refiner od Biodermi, uživanie zinku a hlavne žiadne mlieko a mliečne výrobky..

ok1234

Smutko SUDOCREAM si skusala ? Vraj mnohym ludom pomaha. Inak rozmyslal som, ze na vycistenie porov po celom tele by pomohla sauna.

Smutko.

Ok1234: zelatinu predavaju napr. v terne normalne v platkoch aj prasku pri cukrarenskych potrebach...

Kazdopadne si nemyslim ze kebyze sa tym cela potriem pomoze mi to :( ale na par upchtych porov je to zrejme fajn...

Este niekto nejake napady?

Smutko.

Prepacte za par chyb,pisem to cez mobil... :) aaa este plus snazim si co najcastejsie robit smoothie zo zeleniny a ovocia.