Najvacsia chyba v živote

Príspevok v téme: Najvacsia chyba v živote
Fero M.

Zdravim...

Mal som spravený nick na azete, ktorý som už manželke spomínal. Chodil som tam občas, nemal som ani fotku, ani profil nič. Písal som si tam s chlapmi ale aj ženami zväčša o hlupostiach. Nič závazne a ani nič. Konverzácie na hodinu a nikdy viac.
Včera som nechal nechctiac zapnuty pc a manželka ho rano nasla s prihlaseným nickom na azete.
Zadala archív sprav a čítala správy ktoré som si písal s dievčatami.... Našla tam aj správu ako som písal jednej slečne nech dá heslo na album... bola to obyčajna šľapka, ani neviem načo som jej písal, len som bol zvedavý ako vyzerá to je všetko. Ani mi ho neposlala a ja som ho ani nechcel...
Proste odveci viem cele čo píšem..

Dneska si to však prečítala a totálne sa zo mna zrutila. Vraj mi už nikdy nemôže veriť. Chápem že som spravil chybu, ale verte mi nikdy som na podvedenie ani nepomyslel a ani nikdy nechcel prisaham na svoj život!

Odišla... zbalila sa a odišla, vraj mi už nikdy nebude veriť a že chce rozchod...
Toto psychycky nezváldnem, už nie, druhý krat už nie...

Fero M.

uz sa trochu ukludnila. Prehovorila nejake nutne slova k domacnosti a to je vsetko.
Heslo mala skoro od zaviatku. Nemal som a nemam co tajit.

Sejla

Fero, veď jej to vysvetli a ponauč sa z toho. Inak ti radím, že keď sa jej budeš ospravedlňovať, nepoužívaj ako poľahčujúcu okolnosť, že to heslo ti aj tak nedala a ani to, že väčšinou sú to neatraktívne šlapky.

Cokodorotka

Myslim Fero, ze by to nemala brat tvoja manzelka tak dramaticky, uz to, ze si jej dal predtym heslo aj nick bol z tvojej strany prejav,ze nemas tajnosti. Mali by ste si ist niekam sadnut a porozpravat sa.

Prezyvka55

btw fero, tvoja manzelka alebo zena je strasna hysterka.
stajnak na tom pokeci je 90% nahych fotiek v albumoch postahovanych z internetu, takze si si najskor aj tak pisal len s nejakym uchylakom co pisal akoze za zenu.

Fero M.

nic nepredstieram. Ja som ta za 2 roky bol mozno 50 krat aj to z tpho teraz cp som doma bolo viac. Nechosil som tam. Prihlasil som.sa diakutoval aj v inych miestnostch ako fitness a auta. Mal som pokoj bez fotky. Pokecat so zenou nie je nic chore ak od nej nechcete nieco viac alebo ona od vas a to aa nedialo. Aj tak mam vycitky.

anjelik *

A čo by bolo, ak by si vrátil čas? :o))
Veď si už konečne uvedom, že tým, že si sa oženil, si sa nijak nezmenil. Že stále budeš obdivovať ženy, obdivovať ich vnútorný svet..o to ti ide, baviť sa s niekým a pritom ani nemusieť vedieť, ako vyzerá. Že to ti chýba. Vieš, keď som čítala všetky tie tvoje skvostné príspevky na tému nevera, jediné, čo ma napadlo, že zapovedného chleba najväčší kus. :o) Tvoja žena by si pre zmenu mala uvedomiť, že už druhý krát sa jej stalo to isté a zase nepochopila. Že toho druhého nikdy vlastniť nebude. Či sa jej to páči, či nie. To, že sa teraz zožiera je jej problém, nie tvoj. Ty si jej len dal ponuku, nemusela ju prijať. Ty sa vždy budeš chcieť donekonečna rozpitvávať, akúkoľvek somarinu...tak to rob tak, aby to ona buď nevedela, alebo konečne pochopila a prestaň predstierať, že žiješ len pre ňu. A ak nie pes, tak mačka. :o)

Fero M.

tu ide o jej doveru voci mne a na tom si dost zakladala po predoslom vztahu. Lenze mne to tak nepeislo ako trestny cin aj ked mne by to tiez prijemnw nwbolo.