urcite to zaujima mnohych ktorym sa to stalo.

Príspevok v téme: urcite to zaujima mnohych ktorym sa to stalo.
whatisproblem

mal som s priatelkou pohlavny styk spociatku bez ochrany ale dokoncil som to s kondomom(spravil som sa don)...nasledne... asi cca 20-30min sme si dali druhe kolo opat bez kodomu ale nespravil som sa do nej.ide mi o to ze ci je mozne ci mi spermie (tie oplodnenia schopne) prezili na zaludi ked som sa spravil 1 krat do kondomu a po 30min v druhom kole po oddychu. som jej ho tam dal dnu bez ochrany.mohly byt este zive??? moze otehotiet.(viem ze moze ale potrebujem percenta)

evinka

akoze ked si sa neumyl...aboo aspon neutrel...tak to je velke riziko..vazne.....sak to mas uz v siedmackej knizke napisane..

ninnika

hej je pravda ze psermie musia mat svoje prostredie aby prezili ale take 2h urcite preziju bo to mas ako s kvetinkou ked zacne ucychat a ty ju navhcis pozbiera sa takze nezavidim ti len sa modli aby tvoja baba nemala vtedy plodne dni :/

jacquelin

tak to ti nikto percenta nemoze dat, pretoze spermii preziju iba v mokom prostredi co zn. ze ak si si ho potom poriadne utrel tak je mensie riziko, ak nie, tak vacsie..