Schudnem takto?

Príspevok v téme: Schudnem takto?
thinka

Ahojte mam nadvahu 10kilo najviac by som chcela z tvare a brucha schudnut lebo je mi vsetko male trci mi z kazdeho tricka brucho.Stravujem sa takto ranajky active kukuricne platky plus ovocie obed masko s ryzou vecera 400g zeleniny chcem zacat chodit behavat lenze ja vydrzim strasne malo a myslite ze kazdy druhy den bude stacit?strasne chcem schudnut hanbim sa za seba ako vyzeram

lh95

sacharidy neobmedzuj nje to hlupost ..jedlo si rozdel na viac jedal denne lenze menise porcie ked nevladzeš behat daj si ze prvy tyzden skusis zabehnut 2km a postupne si to zvysuj a nemusis behat vkuse behaj pokym vladzeš a ked nevlazdeš pomaličky zastav a daj si pomalu chodzu daj si obe ruky za hlavu a tak pomaličky kračaj lepsie sa ti vydycha a k tomu jedalničku este daj si ranajky nejake vločky ,vajička ..ak chceš nejake recepy mozem ti poslat posilujem ale momentalne som bez posilovne prisla na mna ta panicka porucha , uzkost ,a vysoky krvny tlak..tak mozem ti poradit ak chceš :)

htdyd

obmedz sacharidy, na obed si daj maso na prirodno bez oleja alebo ryby ', ale bez ryze . daj si so zeleninou. na veceru bielkoviny so zeleninou. napr tvaroh, cottage syr, tuniak bez oleja. behanim si zlepsis kondicku postupne. ak mas nadvahu a malo toho zvladas, skus plavanie alebo bicykel