Škola

Príspevok v téme: Škola
DarkXay

pomôžte mi dneska som sa dozvedel že mam 3 zo správania a k tomu som neklasifikovaný z 5 predmetou a k tomu nejdem na školsky výlet a k tomu asi 30 neospravdlnených hodín nechápem to do školy som chodil asi 4-5 možno 6 mesiace a zrazu toto chodím do deviatého ročníka monitor mam už za sebou len teras čo daľej mám naschval prepadut a opraviť si tie znaky na budúci rok ? alebo pokúsiť sa opraviť všetky známky...
viete na strednú školu chcem ísť do košíc na elektrotechnickú Komenského 44, ale neviem či ma tam s takýmito známkami príjmu...
pred tým ako som chodil do minulých ročníkov som bol usilovný ale teras zrazu toto neviem čo sa stalo v škole alebo so mnou tak sam neviem čo teras mam robiť
teras sa cítim ako nechcený,nepotrebný najradšej by som spáchal samovraždu ale rodičom toto spraviť asi by to neprežily sam neviem čo mam teras robiť mama je neustále v práci, rodičia sú rozvedený na sviatky musím chodiť raz sem a raz tam v skole každý do mňa rýpe učitelia sú ku mne hnusný neviem či by sa to dalo vyriešiť prestupom na inú školu \"možno\" ale strašne sa tam bojím aky tam budu ľudia. Tak vás prostredníctvom tejto stránky prosííím o pomoc,rady alebo bude najlepšie spachať samovraždu ??

Niečo o mne:
Mám 15 rokov,zaujímam sa o vedu,techniku,vesmír,rodicia sú rozvedený-žijem s mamou,mam mladšieho brata,moja výska 185-váha 66kg,znamenie LEV,dátum narodenia 14.8.1998

Tak len dúfam o vašu pomoc ! :)

DarkXay

budicek1 nádej umiera posledná ta ,že neviem kde máš problém ľudí na tejto stránke som poprosil o pomoc ale nie o debilné a HLÚPE komentáre a pro po aj bezdomovec môže zarábať čekni google.

budicek1

lukas, to je ako povedat bezdakovi "ved zarob milion dolarov a chod byvat do luxusneho apartmanu a je to vyriesene"

Prezyvka55

DarkXay a neviem aky mas dovod nechodit do skoly vole, je to tvoja jedina povinnost, co chces robit potom? myslis ze v robote ti toto budu tolerovat potom?
Jedna vec je nevediet alebo neucit sa ale druha je na to uplne srat a ani tam nechodit. Ta prva sa da tolerovat ale ta druha je totalna debilita.

Prezyvka55

DarkXay pochybujem ze
"prepadnem a budúci rok sa budem
PORIADNE učiť !"

Kto sa raz neuci sa nebude ani zajtra ani o 100 rokov.
Presne takeho spoluziaka som mal co vzdy vravel ze uz na tamtu pisomku sa nauci a blablabla a ze furt ho vyvolavaju ked akurat nevie no a tak :D

Ale vies co aspon do skoly chod a nevynechavaj, ucitelia neznasaju ulievakov. A ked je niekto lenivy alebo hlupy ale aspon do tej skoly chodi tak mu tu 4ku daju, lenze tomu kto do skoly nechodi tak daju rovno 5.

zewa

Samozrejme, ze sa prepadnutie pocita! Dokonca ta potom uz nemusia nikam prijat, kedze ukoncis povinnu skolsku dochadzku este pocas ZS.
hdgdg dnes zoberu temer kazdeho (az na extremne pripady) hocikam. Skolstvo je dnes iba o kvantite (penazi a tym padom ziakov, kedze ziak=peniaze, neprijaty ziak=ziadne peniaze). Je to ubohe, ale skutocna pravda. Aj prepadajuci na ZS s velkym usmevom chodia na maturitne odbory.

DarkXay

Ďakujem aspoň niekto sa tu ozval.
Sám seba sa teraz pýtam čo by sa stalo keby že prepadnem a budúci rok sa budem
PORIADNE učiť ! na konci by som skončil z 1,2 zobrali by ma na tu školu ??? či aj prepadnutie sa počíta ? (chápete ako to myslím)

hdgdg

na elektrotechnicku ta urcite neprijmu . s takou gramatikou a znamkami budes rad ak skoncis na nejakom 3rocnom ucilisti

keysha777

Ved chod kazdy den do skoly ukaz ze vies byt poslusny, nos ospravedlnenky ked buds chybas len z vazneho dovodu!, a opravuj si znamky ,prihlasuj sa 5 predmetov sa da opravit do konca skolskeho roka ak budes riadne od teraz chodit oprav si to si v deviatom ročniku ktory je dolezity preto aby ta prijali ,ak ta primu a ty prepadnes budes to lutovat a zbytocne opakovat znova 9ročnik,a a strednej sekaj dobrotu a uč sa aby steba dačo bolo..vela stastia