Škola

Príspevok v téme: Škola
DarkXay

pomôžte mi dneska som sa dozvedel že mam 3 zo správania a k tomu som neklasifikovaný z 5 predmetou a k tomu nejdem na školsky výlet a k tomu asi 30 neospravdlnených hodín nechápem to do školy som chodil asi 4-5 možno 6 mesiace a zrazu toto chodím do deviatého ročníka monitor mam už za sebou len teras čo daľej mám naschval prepadut a opraviť si tie znaky na budúci rok ? alebo pokúsiť sa opraviť všetky známky...
viete na strednú školu chcem ísť do košíc na elektrotechnickú Komenského 44, ale neviem či ma tam s takýmito známkami príjmu...
pred tým ako som chodil do minulých ročníkov som bol usilovný ale teras zrazu toto neviem čo sa stalo v škole alebo so mnou tak sam neviem čo teras mam robiť
teras sa cítim ako nechcený,nepotrebný najradšej by som spáchal samovraždu ale rodičom toto spraviť asi by to neprežily sam neviem čo mam teras robiť mama je neustále v práci, rodičia sú rozvedený na sviatky musím chodiť raz sem a raz tam v skole každý do mňa rýpe učitelia sú ku mne hnusný neviem či by sa to dalo vyriešiť prestupom na inú školu \"možno\" ale strašne sa tam bojím aky tam budu ľudia. Tak vás prostredníctvom tejto stránky prosííím o pomoc,rady alebo bude najlepšie spachať samovraždu ??

Niečo o mne:
Mám 15 rokov,zaujímam sa o vedu,techniku,vesmír,rodicia sú rozvedený-žijem s mamou,mam mladšieho brata,moja výska 185-váha 66kg,znamenie LEV,dátum narodenia 14.8.1998

Tak len dúfam o vašu pomoc ! :)

zewa

Prestan sa lutovat, vyhovarat. Chapem, ze to nemas lahke, ale to nie je dovodom, aby si sa tak spraval. Urcite neprepadaj. Oprav si znamky, chodievaj poriadne do skoly a bud k ucitelom slusny a nezabudaj si pomocky a robit DU. Pravdepodobne im uz lezies na nervy svojim lajdactvom. Nedaj im viac zamienku, aby sa na teba hnevali.