Som nymfomanka? ci je to o.k.

Príspevok v téme: Som nymfomanka? ci je to o.k.
doloris215

Ahojte :) mam 21 a s priatelom som rok an par mesiacov mame taky mensi problen v imtimnej oblasti.. Partner sa prilis rychlo spravi a mna potom necha tak aj som mu skusala povedat ze by ma mohol "dokoncit" ale vzdy si najde vyhovorku preco nie zo zaciatku to tak bolo ale teraz nic som z toho zufala pretoze sa citim hrozne ked sa mu musim prosit

redka

tak ho tiez posli suchat sa medzi matrace aj uz mam byt vulgarna... tu sa len potvrdzuje aky je to skvely partner.... ja ja vsetko ja a ty budes len moja "dierka" :///

biela labut

Tak moja uz si sa mu zunovala a ma ta len na svoje vlastne uspokojenie. Sluzis mu ako nahradka umelej Anci. Blahozelam. Asi si mu dala prilis skoro a casto.

woo

No moja, musis sa naucit byt sebecka. Najprv nech ta spravi a potom moze ist dnu. A cim skor ho posli do riti, lebo je to idiot.

0vecka

inak nepises ako dlho to trva je rozdiel ak je za 3 minuty hotovy a napr ze sa hodinu a pol snazi a nakoniec to vzda ze?

0vecka

hmm tak je to divne... mne by to doma nepreslo :), parkrat sa sice stane kazdemu ale to je mozno raz z 50tich pokusov... fakt by si sa mohla nechat najprv urobit a az potom ho pustit dnu....

0vecka

no nevim nemusi to byt sebec uz tie vyroky ze neviem ako mu to mam povedat atd... podla mna tam nieje bohvieaka komunikacia... navyse mozno ja som mal divne zenske ale chlap dava predsa prednost nie? a skor je to posmyknutie ked to tak nieje...