Lutujem to...

Príspevok v téme: Lutujem to...
lolika

Som krestanka, masturbujem, viem , ze je to tazky hriech ale chodim aj tak na prijmanie a nehovorim to knazovi lebo sa strasne hanbim , bojim sa. vzdy to strasne lutujem ale proste to nedokazem povedat tomu knazovi. mysli na to pocas spovede ale proste to zo seba nedostanem. uz to trva dlhsie...nikomu som to nepovedala.

Odpusti mi to niekedy Boh?

bojim sa ze do neba sa nikdy nedostanem.

Mr.X

Nuž sama píšeš o tom že je to ťažký hriech, čiže taký ktorý treba vyznať. Neboj sa určite nebudeš prvá od ktorej by to dotyčný kňaz počul. Bolo by vhodné aby si mu to otvorene povedala, aj o tom aké starosti ti to spôsobuje. Proste ten hriech na spovedi vyznaj a nebudeš sa trápiť, viem že to bude pre teba ťažké, ale potom sa ti uľaví. Kňazi musia často riešiť závažnejšie veci ako toto. Neboj sa určite ťa nebude za to posudzovať ani nič podobné.

4567

ja som sice krestan (nie katolik), ale vieru nie velmi praktikujem, takze neviem, ci ti moj nazor v niecom pomoze. napriek tomu ho napisem. uplne pokojne si to rob ako chces a kedy chces. je to tvoja sukromna vec a knaza to nema co zaujimat (je len na tebe, ci mu to povies alebo nie). velmi tazko sa viem vcitit do uvazovania silno veriaceho cloveka, no skus si polozit otazku: ak by boh povazoval mimomanzelsku sexualitu za zlu vec, dal by ju slobodnym ludom?

lilyiankaa

ak by to každý kresťan bral tak ako ty, tak by boli všetci v pekle.... nič zlé nerobíš, a predpokladám, že sex chceš až po svadbe.... a na spovedi nie je dôvod to hovoriť, načo by to bolo aj kňazovi vedieť?