Čemer - može byť aj zo stresov?

Príspevok v téme: Čemer - može byť aj zo stresov?
M1š

Ahojte,
Mam 20 rokov a problemy s cemerom uz od skolky... Pre tych co nevedia co to je v kratkosti opis: pocity su ako pri opici s tym ze mate strasne tlaky v hlave, je vam na zvracanie a castokrat sa vyzvracat ani nemozete- nejde to a je vam na odpadnutie. Je to stav ktory zvacsa nastane ak sa prejete alebo schuti najete niecoho. U mna to boli vzdy jedenie z chuti- som stihla a vysoka a nejem vela ale casto..stava sa mi posledny rok ze aj 2-3 krat do tyzdna mavam tieto stavy a som cely den uplne nepouzitelna..umna je hlavne najhorsia ta bolest hlavy ktora sa da prirovnat k vrtaniu vrtackou do cela..a toto cely den...zacinam uz byt bezradna lebo ajked si cemer poriadne rozotriem, do hodky sa zase vrati...coca colu a bublinkive napoje taktiez sumienky na vygrganie som uz skusala ale bez uspechu..niekedy mam tento stav aj 2-3 dni vkuse...hlavne v poslednej dobe si davam pozor nato aby som jedla pomaly a ajked napr nejem alebo len minimum to prijde a uz mam pocit ze to nieje len z jedla ale aj cisto zo stresov...stretli ste sa s tym uz niekto? Vie mi vobec nejaky lekar s tym pomoct alebo ma poslu domov s tym ze cemer podla lekarov vobex neexistuje?
Dakujem velmi pekne vopred za pomoc,
Miška