Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Imunita

Príspevok v téme: Imunita
mira30

Dobrý deň, môžem tu poprosiť niekoho o vysvetlenie čo je to Parciálny deficit nešpecifickej celulárnej imunity. cytotox. mierne znížený., tiež Nk bunky znižene, konkrétne:
Nk b.(CD16+56)% -7,4 (10-19)
Nk b.(CD16+56) -138 (200-400)
celk.T ly, pomocne T ly na hornej hanici.
Ďakujem veľmi pekne

lili55

mira30, drzim palciska nech si skoro fit.Moja naj kamoska mala desne problemy s imunitou, vyzeralo to s nou biedne veru. dala sa celkom dohromady sak behala po doktoroch furt, ale viem ze jedla wodenzym - ja som si ho tiez potom kupila lebo moja doktorka je mimo furt len antibiotika mi pise..(taky chulostivy babsky problem nechcem to tu rozoberat) a henten wodenzym strasne dobre pomaha pri oslabenej imunite,velmi mi pomohol a hlavne rychlo .. vela zdravicka prajem :)

odpovedam

lukas kovac, citamin C s postupnym uvolnovanim je zlo. Omnoho jednoduchsie vies prijat C-cko v strave, pripadne si daj viac krat denne "bezne" C. Na podporu imunity su vsak omnoho silejsie zbrane ako C, napr. lanovy olej (najkoncentrovanejsia zmes antioxidantov) a este lepsie je kolostrum, to su priamo imunoglobuliny.

Ivka 1

Nemáte za čo :) Na podporu imunity (aj preventívne ) je veľmi veľmi dobré užívať beta-D-glukány ,ktoré sa získavajú z húb maitake a shitake.

Ivka 1

Jedná sa o čiastočné zníženie bunkovej imunity. Bunečnú imunitu podmieňujú lymfoidné bunky, T-lymfocyty, ktoré v organizme konajú takzvaný imunitný dozor. Likvidujú napríklad nádorové bunky alebo bunky, ktoré by mohli spôsobiť nádorové bujnenie. Cytotoxíny a T-lymfocity sú hlavnou zbraňou imunitného systému v boji proti nádorom.Tie sú mierne znížené. Potrebujete posilniť imunitu. Čo na to lekár ?