Lymfocytóza zdurené uzliny a mandle

Príspevok v téme: Lymfocytóza zdurené uzliny a mandle
Mety

Dobrý den už som totál nešťastný a nonstop v strese.Asi pred rokom som bol na liečení lebo som alergik a tam mi v krvi diagnostikovali lymfocytozu.Nejak som to neriešil lebo som nevedel čo to je no po roku som našiel tu správu kde to bolo napísané že mi našli tu lymfocytozu a zniženy imunoglobulin e alebo čo :) našiel som si to na internete a tam pisalo niečo o zvysenych bielych krvinkach ze k tomu dojde pri infekcii alebo vaznych chorobach tak neviem co z toho si mam vybrat :) ku lekarke sa chystam aj koli tomu ale aj koli dalšej veci že som objavil asi pred 3-4 mesiacmi na krku asi 4 uzliny 2 na jednej strane 2 na druhej len teraz neviem či na pravej strane je to uzlina alebo mandla :) z ust mi občas vyjde niečo biele a strašne to zapácha :/ neviem čm to môže byť :) asi tou mandlou alebo uzlinou neviem :( ešte v dolnej časti krku ako idete od ucha tak uplne dole skoro ako sa konči krk mam taku uplne malicku možno 1 centimetrovu ani nie uzlinu bojim sa lebo pisali niečo že ked je pri klucnej kosti tak to moze byt nieco vazne no neviem ona nieje pri klucnej ale tak na konci krku a je mala da sa s nou hybat aj je makka :) inak tie na krku su do 1 a pol centimetra a dá sa s nimi pohybovat v pohode :) pojdem k lekarke ale chcel by som vediet vopred co to moze byt lebo k obvodacke ked chcem ist mi stale nejak nevychadza cas tak ci tu je nejaky odbornik co by mi poradil co to moze byt :) inak aj v trieslach som si nasiel jednu taku hrcu ako fazulka to vyzera a moze to mat do 2 cm a da sa s nou pohybovat a je makka tak neviem :) vopred dakujem za rady :)