Mám 16 a on 23

Príspevok v téme: Mám 16 a on 23
tupelo27

Všetko to začalo tým, že ma šťuchol na FB...neskor som mu napísala. Dlhší čas sme si písali. Z videnia ho poznám už veľmi dlho, pretože jeho babka býva o pár domov ďalej... Onedlho nasledovalo prvé stretko, na ktorom sme si obaja úžasne pokecali...
Na druhom stretku som mala pocit, že mi chce dať pusu, ale prišlo mi to veľmi skoro, tak som ho zastavila... po ďalších stretkách som už neodovala a dala mu pusu. Vo všetkom si rozumieme, je vtipný, milý, krásny, chápavý, nežný, citlivý... ale je o 7 rokov starší :/ Dnes sme kamaráti s výhodami-bozky a dotyky...-ale obaja cítime, že si náš vzťah zaslúži viac! O pár dní odchádza do práce do Švédska na 2 mesiace... a už teraz mi chýba ...ľúbim ho.. Oplatí sa skúsiť vzťah so starším mužom?? ...veľakrát sme sa bavili o tom, či on nechce iba sex a dobre, odkopne ma... jeho odpoveď bola jednoznačná, "nie! nechcem ti ublížiť!" Bojím, sa čo na náš vzťah povedia ostatní, kedže už teraz idú reči že ma chce iba pretiahnuť alebo že ja som zlatokopka, pretože má audi a je pomerne pri peniazoch... poradte prosím ....chcem mu navrhnúť VZŤAH alebo nech sa radšej PRESTANEME STRETÁVAŤ pretože sa nechcem trápiť kvoli nenaplnenej láske ...a kamarátstvo s výhodami zamietam úplne --ale on nechce vzťah ..ako ďalej?

september

Ale fest sranda, niekto ma len audinu, a uz ho ludia na Slovensku povazuju za bohaca:D. 5000 mesacne, to uz hej, mozeme snivat:D

Nazor na temu: pocul som, ze existuje viac manzelstiev, kde sa ludia vzali s takym vekovym rozdielom, tiez mali kvoli tomu obavi. A vsak ziju spolu naozaj stastnejsie ako mnohy:). Docital som sa aj o 15 rocnom stastnom manzelstve, a uplne vsetko perfektne:). Ja proti niesom, ale musite mat obaja rozum, poznast seba samich natolko, ze sa nezblbnete modernou spolocnostou, a nezacne vas mrzittoze te do 30 tky nesexovali aspon so stovku ludi.. To je len oderny nazor, ze partnera treba preverit aj po sexualnej stranke. Ak mate obaja hodnoty kdesi inde, tak prilis velky problem rozhodne nikdy nebude:). Tiez mam 23:D pridete mi spravny:) drzim prsty:)

Prezyvka55

No pokial to audi nie je aspon R8 tak je to supak :) takze sa neboj zeby si bola zlatokopka. To len hlupaci na slovensku si myslia ze clovek ktory ma viac ako 300eur mesacne na vyplate je nieco extra a vsetci na neho naviazani su s nim kvoli peniazom.
Napriklad tu v nemecku je clovek s platom 5000e mesacne priemerak a bmw tu ma kazdy aj dve doma. Specialne tu v mnichove.

tupelo27

Vzťah som mu nenavrhovala, to me riešili spoločne a myslím, že on túto téu vytiahol, a nechce ho pre to, lebo nechce aby iní o mne hovorili ako o zlatokopke... mne príde ako výhodné, že odíde, aspoň mi nebude liesť na nervy :D za ten čas, čo ho poznám, som s ním zažila super veci a myslím, že je to ten typ chalana akého hľadám. Naši o ňom nevedia a názor našich nepotrebujem... zatiaľ ho neberiem ako svojho nastávajúceho a pre to, nepovažujem za doležité hovoriť o ňom našim. Ja chcem sex až po 18. on o tom vie, a je ochotný to akceptovať, keď sa k tomu blíži, zastaví sa bez toho aby som mu niečo hovorila. Momentálne si myslím,že nič ľutovať nebudem, neviem ako potom, všetko sa može zmeniť...

Lentilka45

tupelo - ty by si mu nemala nič navrhovať, zjavne je to chlap,ktorý sa nechce veľmi viazať. Ak by chcel, navrhne ti vzťah sám. A vidíš ako to u vás začalo. Iba kamaráti s výhodami, ak mu dovolíš ešte viac,tak určite to pri tom ostane a vzťah s chlapom,ktorý odchádza do zahraničia je na dve veci.A dva mesiace je na začiatočný vzťah dosť dlhá doba, hlavne sa do toho rýchlo nerúť a nič mu nenavrhuj. Uvidíš, aké to bude keď príde zo zahraničia a už má dosť rokov na sex a vo vzťahu medzi dospelými to tak funguje, že to musí klapať aj po tej sexuálnej stránke a zjavne ty to ešte nechceš, či áno ? myslím,že na tvoj vek, máš úplné iné priority ako on.Už len tým, že ty študuješ a nemôžeš len tak odísť s ním niekde do zahraničia. Možno,že na druhej strane je lepšie mať staršieho chlapa,ktorý má viac skúseností a ktorý ako tak babám rozumie. :-) Ale určite to ešte na vzťah aspoň z jeho strany nevyzerá. Hlavne nekonaj príliš unáhlene a všetko si premysli,čím viac sa na neho naviažeš, tým viac ti bude chýbať, keď odíde preč,takže pozor na to. A čo na to vaši ? Čo ti na to povedali? Či o tom vôbec nevedia, že sa stretávaš zo starším chlapom ? Polož si viac otázok už len čo sa týka školy, peňazí, bývania, detí, zábav. On sa bude chcieť za dva-tri roky usadiť a ty čo ? Budeš ochotná v takom mladom veku ? A keď budeš mať tridsať, tak budeš ľutovať, že koľko ti toho ubehlo...:-) to je môj pohľad na vec..