Ako sa zbaviť tuku / vysekať sa

Príspevok v téme: Ako sa zbaviť tuku / vysekať sa
Lucis

Zdravím, chcela by som sa spýtať niekoho kto sa vyzná ako dám dole tuky - konkretne ako sa vysekam. Stravujem sa racionalne, malo sacharidov, dostatok bielkovin, zdravych tukov, zeleniny, vody. Nedrzim hladovku ani ziadnu dietu, len sa najem 5-6krat denne po mensich porciach. 3-4krat do tyzdna cvicim, na zaciatok kardio a nasledne posilujuci trening anaerobne cvicenie. Davam si pozor aj na pulz. Dovolim si povedat ze mam dost silne svalstvo a som v zacarovanom kruchu. Potrebujem sa "vysekat". Citim si brusne svaly, no stale ich obaluje tuk. Ked som skusala obmedzit stravu, zvysit trening, jest menej tak sa mi akurat prepol metabolizmus do setrneho rezimu a priberala som asi aj z vody. Tak prosim, odporucte mi nieco z coho zmizne ten hnusny tuk nech mozem predviest uz tie tehlicky,
VOPRED DAKUJEM VSETKYM ZA REAKCIE

odpovedam

Aj ja teraz sekam a celkom to ide. Ale robis chyby.
Po prve, cvicenim a kardiom naraz v jeden den si palis svalovu hmotu.
Po druhe, meranie pulznej frekvencie je mytus. idealnym kardiom, tak, aby si nestracala svalovu hmotu, su intervalove sprinty po dobu cca 20 minut.
Po tretie, sekanie trva mesiace a vyzaduje si takmer permanentny hlad. Aspon ja teda som musela znizit energeticky prijem o 2/3 a ver tomu, ze je to neprijemne a mas strasne neprijemne abstaky z vysadenia cukru. Musis obmedzit nielen sacharidy, ale aj tuk.

Ako dlho uz rysujes?