Slepa laska

Príspevok v téme: Slepa laska
lolypop

Ako sa da zalubit do cloveka , s ktorym si len 3 roky pisete , volate , obcas sa vidite a stretnete v skole ? A je to vzajomne ? A pritom ona ma priatela ? A toto mi robi po cely cas ? Tento tyzden v stredu konci skolu uz a nikdy ju neuvidim a ja myslim ze ma dovtedy asi klepne porazka ? Co mam robit aby ma to preslo ? Hodit si slucku kvoli nej ? Psychologicka mi nepomohla , nasi mi nepomohli , kamarati mi nepomohli , praca v sobotu do rana mi nepomoha , spanie mi nepomaha v podstate ziadna aktivita mi nepomaha nanu zabudnut , dokonca je z ineho mesta ale ja ju vsade vidim po ulici ci to je ona nieje ale v skutocnosti to nemoze byt ani ona

lolopop

a to si nebol schopny ju za tie tri roky nikam pozvat? Dalsi ktory zostava len pri pisani a nic viac? Tie vase internetove platonicke lasky...

sweetpear

lolypop ty si tu raz pisal minuleho roku ci kedy ze mas 17 a ona konci skolu cize ma asi 19-20 takze to nema vyznam lebo ty si este nevyzrety chalan. Keby si mal 23 a ona 26 tak sanca by bola ale takto? Zide z oci zide ti z mysle. Zameraj sa na ine baby. Predsa nieje jedina v skole ci?