Nemozem dojcit, ake mliecko davat?

Príspevok v téme: Nemozem dojcit, ake mliecko davat?
anonymimka

ahojte mamicky, stratila som mlieko kratko po narodeni malej a chcem sa opytat, ci mate nejake skusenosti s dojcenskym mliekom Humana? odporucila mi ho kamoska, ktora s nim ma super skusenosti. ze to vyrabaju nemci a je najkvalitnejsie na trhu. urcite ho chcem malej zacat davat, lebo ma aj prebiotika na dobre travenie, len by som vas prosila o nejake skusenosti este, ak mate.dakujeeeeem :)

laurittko

Mne sa už v nemocnice mliečko nie a nie tvoriť, tak sme dostali v porodnici pár tipov na mlieka čo robia drobcom dobre aj lekárka na prvej prehliadke mi odporučila tie isté, tak sme skúsili a nakoniec malej najviac vyhovoval Sunar. Teraz ho už spolu s kapsičkami, kašičkami a čajíkmi objednávam z feeda.sk.

zofifina

My sme na tom momentálne tak pol na pol. Aj sa kojíme aj dávame mliečko, keď ešte pýta papať a ja už nemám. Dokrmujem malého Sunarom. Našťastie mu nerobí problém.

alenka_radska

My sme mali klasický scenár hladania správneho mliečka typom pokus omyl, malej nakoniec najviac vyhovuje Sunar. Je v ňom všetko čo potrebuje a to je pre nás hlavné.

Medica

U nas sa pije asi 4 mesiace Sunar a je z toho čo nám odporúčali najlepší. A inak i ja som už prepadla objednávaniu potrieb pre deti cez net. Najskôr som pracne všetko nosila z obchode, ale teraz sadnem sa comp. Na feedo.sk si objednám Sunar, Sunárek a plno iného a mám pokoj. Donesú domov a mama spokojná a dieťa tiež. Namiesto prechádzky v supermarkete ideme do parku.

Buki

Keine Sonne die mir scheint
keine Brust hat Milch geweint
in meiner Kehle steckt ein Schlauch
Hab keinen Nabel auf dem Bauch

Mutter! Mutter! Mutter! Mutter!

Ich durfte keine Nippel lecken
und keine Falte zum Verstecken
niemand gab mir einen Namen
gezeugt in Hast und ohne Samen

Drakana

Momentálne je trh zahltený toľkými značkami, že sa ani nečudujem, že si mamičky nemôžu vybrať. U nás sme mali možno šťastie, ale nám na prvý krát sadol rokmi overený Sunar. Sunárek kapsičky sú obľúbená maškrta, aj pre staršie dieťa a keďže tam je len čisté ovocie bez cukru spapa na posedenie aj 2-3. Tak každúchvíľu k nám chdí kuriér z feedo.sk a nosí zásoby :)

matka154

treba skusat, ja som tiez mala skusenost ze nesadlo kazde mliecko, po odkusani som davala aj sunar a stym nebol problem

lastom

Je super vediet, ze je viacej kvalitnych mliecok na trhu. Nie kazdemu dietatku sadne hned prva znacku, ktoru vyskusa. My sme s amilk bifido maximalne spokojni, ale takto viem poradit aj inu znacku, keby bolo treba.