Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázka na dámy

Príspevok v téme: Otázka na dámy
Ivopivo

Dámy a slečny, mám na vás otázku.
Je to aj u vás tak, že keď sa chystáte niekam von, do mesta tak stojíte pred skríňou, ktorá je plná všakovakého oblečenia a neviete čo si obliecť? Proste neviete či to alebo hento? A stojíte, vyberiete jedno oblečenie, potom zas iné, nakoniec aj to vrátite do skrini a vyberiete tretie. Neviete či tie alebo hentie nohavice. A trvá vám to dokopy takých 15-20 minút.
Ďalšia otázka, ak sa niekam chystáte alebo vás niekto zavolá niekam, tak vám tá príprava na von trvá hodinu? Myslím nielen obliekanie, ale aj sprcha, líčenie, výber oblečenia, kabelky, topánok, upráva účesu, nahádzanie drobnosti do kabelky či tašky.
Pýtam sa preto, lebo mám priateľku, tá ma 28 rokov a takto to u nej prebieha, keď ju niekam zavolám. Proste to vystávanie pred skriňou a celé to chystanie sa. Chcem čítať názory vás milé dámy, lebo neviem či je to normálne u vás žien, alebo len tej mojej to takto trvá. Prosím pravdivé informácie, aby som mal v tom jasno. Ďakujem pekne.
S pozdravom Ivo :)

Lisa-

u mňa to trva podobne. Zalezi kam idem. Ci do mesta nieco vybavit alebo na nakupy, ci na rande, na pohovor, do prace, k lekarovi atd. Ak mi zalezi aby som dobre vyzerala tak ano hodinu. Sprcha, vlasy umyvam dvakrat do tyzdna aj to nie v sprche ale osobitne. Potom oblecenie a to mi tiez dlho trva lebo fakt zosuladit spodny diel s vrchnym da zabrat. Licenie minimu, to len oci, balzam na pery, popripade zakryt nejake nerovnosti na tvari. A vlasy mi tiez daju dlho zabrat. Kabelka je najmensi problem.

sewie

u mna je to podla toho kam idem a s kym idem....priprava sa moze pohybovat v rozmedzi 10 minut ci hodina a pol...a mozes byt rad ze sa snazi vyzerat pre teba pekne!

wewe999

Este som chcela dodat, ze 15 - 20 minut? To je ako mozne? 15 minut som len v sprche.. Ci nechcete, aby zeny krasne vonali, krasne im vonali vlasy? Aj zakladny make-up trva aspon 5 minut.. 2x sa mi podarilo stihnut to za 40 minut, ale ako tu pisala nejaka kocka, fakt vsetko lietalo a beda tomu kto by mi stal pri tom nahanani v ceste. :) Chlapi mozu byt radi, ze sa o seba kocky tak staraju, ale jasne, ide to obcas aj skor.. vam je tazke cakat zatial co my sa tu hodinu nahaname ;) Moj priatel vie, ze vzdy ma volat o hodinu skor a je s tym ok. Aj ja, lebo vzdy mi to za to stoji, ked mi povie aka som krasna. ;)

wewe999

Oblecenie si nevyberam 15 - 20 minut, ved nad nim sa da rozmyslat uz v sprche, maximalne tak 5. Alebo 3. :) Ale ta hodina na sprchu, licenie, fenovanie, zehlenie vlasov, oblecenie, kabelka.. to sedi :) A casto je to velmi perna hodinka, aby som to stihla ;)

VeronikaLc

MultiLevel, ja vždy hovorím, že najkritickejšie sme my ženy... ked vstúpiš do miestnosti, nikdy si ťa nevšimne prvý chlap, ale žena :) neznášam, ked si ma niekto otvorene permeriava a rieši čo oblečené mám, ako som nalíčená a upravená... nevravím, že ja si niektoré veci tiež nevšimnem, ale to len preto, že som vnímavá a nie preto, že by som vždy potrebovala na tom druhom nájsť niečo zlé :)

K téme:
čo sa týka oblečenia, ja si vždy v hlave premyslím čo dnes obliecť podľa toho kam idem, také polhodinové skúšanie je pre mňa nepredstaviteľné :) ale ked ma niekto niekam zavolá, hodina sa mi zdá dosť málo, aby som sa mohla v kľude osprchovať, upraviť a podobne :) inak si myslím, že asi aj u báb je to dosť individuálne..

Noemi44

preboha toľko stáť pred skriňou :D popravde ja málokedy stojím dlho pred skriňou a vyberám si čo si dám na seba. To iba vtedy ked idem na nejaké rande alebo tak..keď idem len tak von alebo do školy tak zoberem prvé čo mi padne do ruky a neriešim to nejako :)

in blossom

no to je individualne. jasne ze rano mi to trva asi tu hodinku ale uz so vsetkym - napit sa, wc, sprcha, zuby, este rozospata, ale oblecena som docela rychlo, licenie - to si dam len krem a spiralu (aj to nie vzdy), balzam na pery, cize to je rychlovka, vlasy, ked nestiham tak si spravim drdol, ked mam cas tak sa rozcesem poriadne, uces mam tiez velmi rychlo (mam vlasy po zadok, tak spravim cop, vrkoc, vlasy umyvam asi dvakrat do tyzdna, ziaden lak, tuzidlo, fukanie, zehlenie, zblaznila by som sa, keby som kazdy den mala hodku robit len vlasy, hodku make-up, lutujem take zeny, nastastie mne to netreba). ale to je zas tak, mam dobry zaklad, keby som vyzerala ako chora nenamalovana (biele obocie a tak) tak tiez sa asi budem malovat a konturovat a neviem co, takze to zas az taka moja zasluha nie je. takze ja chapem zeny, co im to trva dlho a musia si na ksicht namalovat tvar, nemozu za to, tiez sa vam lepsie pozera na pekne zeny ako na tie nepekne, tak co ma robit, kazda sa chc pacit

a cez den, ked uz som normalne v pohybe, tak sa vychystam do 5-10 minut ked niekam zas treba, max vymenim velku kabelku za malu a vymenim oblecenie, co je uplne za chvilku tiez. viac sa malujem (tiene, licka) napr do divadla, aj to sa nemusim, ale sa mi chce, tam sa mi to tak ziada byt vyfarbena pri tom svetle :D

sampon

Tiez si myslim, ze je strata casu, cakat na nejaku skatulu hodinu, nez sa vychysta. Najdi si prirodzene peknu zenu, aspon trochu na urovni a uvidis, ze jej to nebude trvat dlhsie, ako 5-10 minut.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.