Otázka na dámy

Príspevok v téme: Otázka na dámy
Ivopivo

Dámy a slečny, mám na vás otázku.
Je to aj u vás tak, že keď sa chystáte niekam von, do mesta tak stojíte pred skríňou, ktorá je plná všakovakého oblečenia a neviete čo si obliecť? Proste neviete či to alebo hento? A stojíte, vyberiete jedno oblečenie, potom zas iné, nakoniec aj to vrátite do skrini a vyberiete tretie. Neviete či tie alebo hentie nohavice. A trvá vám to dokopy takých 15-20 minút.
Ďalšia otázka, ak sa niekam chystáte alebo vás niekto zavolá niekam, tak vám tá príprava na von trvá hodinu? Myslím nielen obliekanie, ale aj sprcha, líčenie, výber oblečenia, kabelky, topánok, upráva účesu, nahádzanie drobnosti do kabelky či tašky.
Pýtam sa preto, lebo mám priateľku, tá ma 28 rokov a takto to u nej prebieha, keď ju niekam zavolám. Proste to vystávanie pred skriňou a celé to chystanie sa. Chcem čítať názory vás milé dámy, lebo neviem či je to normálne u vás žien, alebo len tej mojej to takto trvá. Prosím pravdivé informácie, aby som mal v tom jasno. Ďakujem pekne.
S pozdravom Ivo :)

MultiLevel

:D tak to anooo, bleee...
Mne aj dnes chlap v obchode plnom handier povedal, ze je rad, ze nie som ako ostatne, co sa tyka mody. Vedla nas totiz nakupovala zena, ktora sa neustale sladkym hlaskom pytala priatela, ci jej kupi novy svetrik. Chalan sa skoro rozplakal, ze naco jej to bude, ked ma celu izbu plnu len oblecenia :D
A vsimla som si zaujimavu vec...ako zeny riesia ine zeny...Manzel mi totiz pri prechadzke mestom stale hovoril, ze sa az prilis na mna zeny pozeraju, obzeraju si ma, podla neho aj zavistlivo, ci pohrdavo poskulovali. To su asi veci, ktore nikdy nepochopim, to neustale riesenie vyzoru, oblecenia...hm :)

odpovedam

No zas nemala som na mysli zanedbavanie sa, ale skor taku vacsiu spokojnost s tym, co nam bolo nadelene. mam dojem, z bab v mojom okoli, ze cim sme starsie, tym menej potrebujeme riesit nejake licenie, modu atd. vyzerat upravene, to ano. Ale su zeny, ktore to prehanaju a pritom nemusia. Je to vec vkusu, sebavedomie a prijatia z okolia. No mne je napr. luto mojho chlapa, kebyze pri bozkavani ma zo mna "zlizovat" mejkap, krem a licidla. ble ble :-)

MultiLevel

odpovedam, neviem ci dbanie o vyzor suvisi so skolskymi casmi :) Pokial ano, tak som z tych cias nevyrastla :D Co si ale nemyslim...neutracam zbytocne na veci len preto, aby som ich mala plnu skrinu, mam jednu kabelku (mam kamosky, ktore maju ku kazdemu opasku inu kabelku :D ) a pri liceni stravim asi najmenej casu :) No nie som ziadna "divozienka", co si na seba nahadze piate cez deviate a z casu na cas umyje vlasy :D No obcas sa i mne stane, ze pred tou skrinou chvilku stojim a rozmyslam a rozmyslam :D avsak neznasala som pocas VS, ked som cakala v chodbicke bytu spolubyvajuce niekedy aj 30 minut, co sa nevedeli raz dochystat :D

l.o.v.e.

Polhodina ked sa nefintim, kebyze sa chcem fintit som v keli, nemam si co obliect :D ked aj umyt vlasy tak hodina

odpovedam

Multi, tak neviem, kde si studovala, ale verim, ze uz sme vyrastli z tych studentskych cias, kedy sme prilis dbali na vyzor :-). ja som sa nikdy nemalovala, iba tak 4x za rok, ale zato som bola dost na kozmetiku. Dneska uz ani to, staci mi "chlapsky" zaklad. Ale kto vie, co bude, ked budem stara :-))

slnecnica

Toľko som sa chystala, keď som mala -násť a išla som na diskotéku baliť chlapcov :-)
Teraz to stíham za pol hodku

MultiLevel

odpovedam, ja tiez ked vidim, ze mi ide o 15 min. autobus, tak sa dokazem nachystat za 10 min :D ale to fakt vsetko okolo mna lietaaa...
A spolubyvajucu sme tusim mali rovnaku :D

odpovedam

Ja sa nelicim, vlasy neriesim, su po pas, cize stale vyzeraju dobre a vyber oblecenia, topanok atd. mi trva max. 5 minut. Sprcha 10 minut... se vsym vsudy - do polhodky sa viem urcite vychystat.
V pripade, ze uz mam rozbehnuty den - som teda oblecena, veci mam v kabelke pobalene - tak je to menej nez tri minuty.

No mala som spolubyvajucu, ktora vstavala hodinu a pol pred odchodom, aby sa vychystala a naozaj netusim, co tolko robila.

MultiLevel

Ano, toto je u zien normalne vo vseobecnosti :)
A prosim ta, neber tie komenty podo mnou vazne :D Priatelka si ta moze vazit, aj ked dlho stoji pred skrinou...to s tym nema nic spolocne. Je to prosto zena, rada sa paradi, rada kombinuje, je vecne neskokojna, kym nedosiahne svoje. To su prosto zeny. Bud to prijimes, alebo si najdes chlapa :D Ja viem, je to velmi otravne niekedy, zvlast ak sa ponahlas. Ja teda typicka zena nie som, ale v tomto som rovnaka. Ak mi manzel neda v predstihu vediet, ze ideme niekam, tak mi to tiez trosku trva :D Chcem sa predsa pacit, najma jemu a chcem tak isto dobry pocit mat sama so seba :) Ked vsak ideme niekam na turistiku, to som oblecena skor nez on :D
Ber to normalne, naucte sa, ze ste dve rozdielne bytosti, ktore rozdielne premyslaju, avsak ak maju snahu jeden druheho tolerovat, tak im to moze klapat na vybooornu :)