Sestra ma nici

Príspevok v téme: Sestra ma nici
bornhanged

Zdravim. Mam dlhodoby problem so sestrou, tak som sa rozhodol napisat sem a skusit, ci mi niekto nevie poradit. Je o 3 roky starsia ako ja a odmalicka ma dusevne tryzni. Je to dokonaly pripad problemoveho dietata, k rodicom sa, samozrejme, tiez sprava otrasne. Je urcite narusena, riesi ju uz aj odbornik. Najhorsie na tom je, ze najviac vsetko schytavam ja ako maly brat. Za vsetko ma buzeruje (doslova VSETKO), stale po mne krici, je neustale podrazdena, ma zlu naladu, nedokaze mi povedat jednu vetu normalnym tonom bez toho, aby ma neslo roztrhat od zlosti. Sprava sa ku mne doslova ako k odpadu a aj sa pri nej tak obcas aj citim. Ked som bol mensi, dokonca mi ublizovala aj fyzicky, no nastastie som v puberte vyrastol tak si netrufne. Mam kvoli nej zachvaty zlosti a beznadeje. Beznadeje preto, ze s tym nemozem nic robit. Ja zenu udriet nedokazem, co ona velmi dobre vie a vyuziva, a ked sa snazim zautocit na city, to mi nepomoze pretoze ona ziadne nema, doslova nic, co som jej kedy povedal, na nu nezabralo. Raz som sa dokonca pri veceri rozplakal pred mamou a hovoril jej pred sestrou ako strasne mi jej spravanie ublizuje a nou to ani nehlo. Zacinam sa pri zaspavani a budeni klepat a myslim si, ze to je z nervov. Som mierumilovna povaha, jedine, co chcem, je klud, konflikty nikdy nevyvolavam ani nezacinam. Co mam, preboha, robit? Pomozte mi niekto lebo sa zblaznim.
Dakujem.

bornhanged

P.S.: Casto si taktiez predstavujem, ze ju skrtim, mlatim alebo jej rukami drtim hlavu ked je pri mne alebo ked sa so mnou rozprava, je to normalne?