PO VYTRHNUTI ZUBU

Príspevok v téme: PO VYTRHNUTI ZUBU
lucy252

Pred tyzdnom mi zubar vytrhol zub 6tku dolnu, lebo vraj mi uzkaz zasahoval do kosti ci co, nieco take, no a mna ta diera po zube este stale boli a boli, a pritom sa mi ranka celkom pekne zahojila. Mate niekto taketo skusenosti,a ako to potom u vas dopadlo?, prestalo vas to boliet alebo ste museli ist zubarovi? a co vam tam robil s tym....?

agina

Tiez by som doporucila usta vyplachovat salviou, repikom alebo harmancekom.Maju dezinfekcne vlastnosti a stahujuce ucinky.Neboj sa, bolest prestane.

nova

mne sa tiež dlho hojila rana po vytrhnutí zuba. Chce to čas. Ale kebyže sa to nedá vydržať, treba zájsť k zubárovi. Vyplachuj si ústa s repíkom. Pá

dandee

mne pred rokom vytrhla zubarka c.5 a hojilo sa mi to niekolko mesiacov,pritom trhanie bolo bez problemov,dobry mesiac som to mal otvorene,takze vydrzat,pokial tam naozaj nie su nejake zbytky.

mart

Skus si vyplachovat usta salviou,repikom ,alebo si priloz na miesto vatu namocenu v svedskych kvapkach.Mne to pomaha na vselico.

lucy252

no mne tam nezostalo nic, za 5 sekund bol zub bez problemov vonku, s celym korenom , vydela som ho...:) ale zistila som ze mi na tej istej strane rastie osmicka mozno aj preto tie bolesti...

keituskaaaa

Ajoj je dost mozne ze ti tam nieco zostalo mozno mala ciastocka mozno jeden koren ale mna to zacalo boliet po 2 tyzdnoch nechala mi tam koren ale to je velka bolest takze neviem aku mas ty ;o(