Co sa so mnou deje?

Príspevok v téme: Co sa so mnou deje?
marco16

Ahoj vsetkym.
Mam 19 rokov a som prvy rok na vyske. Bojim sa, ze som od seba odsotil ostatnych svojim spravanim. Davnejsie som vzdy mal vela kamaratov, s nimi ale uz teraz niesom v kontakte a na vysokej to zo zaciatku tiez bolo dobre ale teraz...je pravda, ze som mohol posobit otravne parkrat. Vypomstilo sa mi to a ludia ma prestali vyhladavat. Citim sa akoby som im bol ukradnuty. Ked sa s nimi idem porozpravat, nevyzeraju nadsene. Kym medzi ostatnymi sa uz vytvorili skupinky, ja vzdy ostanem taky nepovsimnuty. Ak si k niekomu na prednaske nesadnem, tak vacsinou ostanem sam. Trva to uz dost dlho a kedze okrem nich sa s nikym nestretavam tak ma to dost zacina zrazat. Je mi strasne zle z toho, ked som takto odtrhnuty od sveta, ked sa normalne nemam s kym rozpravat. Ako sa mam opat medzi nich zaclenit, ked ma proste nemaju radi? Ja skusam aj ozivovat veci, na ktorych sme sa kedysi smiali a snazim sa byt vtipny. Ale to sa vacsinou kazdy zamraci a vyjdem z toho akurat trapne.

sewie

ak budes moc tlacit tym viac zutekaju. my sme tiez mali takeho spoluziaka ktory sa nakoniec dopracoval tak daleko ze uz len ked sme videli ze je blizko tak sa vsetci tvarili ze tam nie su a snazli sa pred nim "skryt" alebo sa tvarili ze ho nevidia...bacha na to....

marco16

Ja vela kecam, som dost ukecany a casto su to blbosti. Ale predtym ich to vacsinou bavilo, no uz mi to par ludi zdoraznilo, ze som niekedy az moc hyperaktivny. Teraz to uz nerobim vzdy som normalny a vaznejsi. Mozno hej ale tak co mam robit. Musim k nim ist ja ked oni nie.