Ako si moze hanblivy introvert najst kamosov

Príspevok v téme: Ako si moze hanblivy introvert najst kamosov
sewie

Zdravim vsetkych,

chcela by som poprosit o radu. realnu prosim, ziadne hluposti. Pred par mesiacmi som sa prestahovala z Holandska (po troch rokoch)do Prahy-bolo to kvoli pracovnej prilezitosti. Problem je vsak v tom ze tu nikoho nepoznam! Mam v Prahe jednu kamaratku ktora sa vsak so mnou odkedy som sem prisla nebola schopna stretnut (stale nieco ma), takze uz ju riesit nemienim. ak sa niekedy ozve tak to bude zazrak ale ked nechce nech necha tak. Takze robim vo velmi malej firme-sme v kancelarii 3. Ja , sef, kolega-ktory este studuje (v druhom meste) takze sem chodi dva dni v tyzdni.Sef tiez hodne cestuje, takze tu budem sama. Mame este jednu kolegynu ale ta odchadza. Cize -som sama ako prst a navyse som introvert a este aj hambliva-super kombinacia , ja viem, ale nic predsa nie je neriesitelne...tak mi prosim poradte. V holandsku som mala stastie ze som robila v bare a bola som obklopena extrovertnymi ludmi, tak som si tam nasla dve super kamosky a niekolko dalsich kamaratov. ale tu...cely den som v kancelarii a ak by som aj chcela ist vecer von, nie je s kym...skusala som ist sama do baru ci do muzea, ale proste ja neviem ako naviazat konverzaciu, pre mna je lepsie ked niekto prehovori na mna...som proste v tomto taky truhlik...rada malujem a kreslim rozmyslam ze pojdem na nejaku vytvarku, mozno do posilky-ale penazi vela nemam...a aj tak neviem ako urobit ten prvy krok...vsetci su vzdy v skupinach a ja sama ako prst...nejake rady?

Sejla

Kajetana, introvert nerovná sa zbabelec. Aj ja som introvert a žila som už v troch krajinách, kde som šla sama. To ty si mýliš pojmy.

0vecka

preco by nemohol ist introvert do krcmy? ... inak takisto ako hanblivy introverti su aj odvazny alebo ako to nazvat...

Kajetana

Ty ze si introvert? Blbost. Ja som introvert ale ty urcite nie. Ved len to ze si sla sama do Holandska a teraz si v Prahe mas odvahu. To ze si bola sama v bare mas odvahu. A takto sa introvert nesprava. Ja by som nesla ani do Holandska sama, ani do Prahy a uz vobec nie do baru. Jedine tak do muzea tam sa pozeraz na exponaty ale do baru? Niesi introvert len nemas kamosov. Introvert nema taku odvahu ako ty. Pleties si pojmy. Extrovert tiez niesi ale si normalna neviem aky pojem existuje nato. Introvert a extrovert su odchylky povah ale ty nepatris ani do jednej.
Skoda ze nezijem v Prahe hned by som sa s tebou skontaktovala a sli by sme niekam sadnut :(

lea12345

Ahojky, skusala som ti napisat email,ale nebol doruceny.Ja svoj nechcem zverejnovat a som leniva si zalozit falosny:-P

Na predlzeny vikend som mimo PHA,ale potom by sme mohli nieco podniknut. =)

Inak neboj sa,zvyknes si. Ide leto a kopa akcii.

sewie

tak vcera bol uspech! sedela som v bare a zrazu ma oslovil nejaky chalan s kamoskou.dali sme sa do reci a nakoniec sme pretancovali noc...bola sranda-na druhy den sme sli na obed:D nadej umiera poslednaaaa juchuuuuu:)))))

sewie

sobota a ja sama...:/ keby som vedela ako spoznat ludi....ved ja som fajn osoba...ja so mnou sranda...daaaaamn...blbe ked sa introverti rozhodnu cestovat na vlastnu past...haha...tak mi treba :)

sewie

Sejla, ved prave nad tym uvazujem, lenze uz niekolko mesiacov sporim na vytvarku a nikdy mi to zatial financne nevyslo. plat mam zatial nizky a este stale splacam nasim za to ze mi pomohli pocas studia v Holandsku

sewie

lea, diki moc za link. Ja som z Trnavy:) Inak ak by ti to nevadilo, tak by som sa rada stretla:)...len tak pre info-kolko mas rokov?:)