17 a problem s erekciou?

Príspevok v téme: 17 a problem s erekciou?
zufalii

Zdravim surne potrebujem pomoc,
mam 17 rokov a priatelku uz vyse polroka, som student a nemame prilezitost na to hupnut kazdy druhy den, prilezitost sa vyskytne tak raz mesacne ak to tak pocitam.
Niekedy ked som bol mladsi bol som hrozne nadrzany (14 - 15 rokov), masturboval som aj 2-3 krat denne ked to slo az mi to prislo chore, ale ako sme spolu zacali chodit tak som to obmedzil az na cas prestal (nejake 3 mesiace co je rekord) a teraz mam zasa pocit ze mam problem s tym ze som malo nadrzany, niekedy ked s nou som a bozkavame sa mam pocut ze mi odpali nohavice, ale ked uz viem ze mame priestor na viac tak akoby som sa nevedel uvolnit a proste ani z daleka niesom taknadrzany ako inokedy, ale ked sme niekde kde proste viem ze to do nej nemozem vsunut a len ju palcujem tak to je tiez uz ine, vtedy som vacsinou nadrzany. Aj ked sa mi pocas toho postavi tak mam probelm sa do nej dostat lebo ked nato idem tak mi vacsinou nejak nechcem vojst, a ked to skusam tak potom aj trochu zmakne ked to neide. A celkovo som mal niekedy chut viac ako teraz, aj ked mam take obdobia ze niekedy by som chcel kazdy den a niekedy absolutne nnezajem. Dost ma to depta lebo je moja prva sexualna partnerka a ja sa citim ako impotent, a uz ani neviem ci je to problem "zdravotny" alebo uz je to psychicke. Strasne mi na nej zalezi a myslim si ze aj ked mam problem s tymto tak ona si to uziva tie veci okolo ale nechcem aby sa to na tomto posralo, a brat v 17 tabletky mi pride uplne hrozne ked neviem ci musim alebo len je to nejak v mojej hlave. Mozem mat v 17 problem s erekciou?