aky pripravok na holenie?

lll

ja ked si oholim tak na druhy den už ich mam zase von..hmm..ja neviem ja som nejaka "chlpata"..:DDD..a daco na zmiernenie rastu ??..nič?.nemate??..:D:DD:..na radu..

tinush

Voskove pasiky ani nekupuj - nefunguju, a pokial postrhavas chlpky tak si vytrhnes aj kozu a ajtak chlpky ostanu :D Ja pouzivam Venus Breeze, sice sa holim kazdy druhy den ale vyhovuje mi to. No boze, tak stravim kazdy druhy den v kupelni o 10min. dlhsie :D A ani nie, dam si balzam na vlasy a pokial prejde doba ucinkovania, som komplet oholena. Ked uz s tym ma niekto problem tak potom uz len laser :D Skusala som depilacne pasky Veet na oblast bikin - pri sthavani som videla vsetky hviezdy a odvtedy uz niekdy viac :D

natal

Jedine co naozaj pomaha je vosk alebo epilator .Moja mama ho ma . Sice je to prvý krat velmi bolesative na druhý krat to bude bolet menej a potom este menej.Ja si s nim holim stehna a to ma boli najmenej . Skus si ho požicat od kamaratky ak mas možnost a uvidis že nohy budes mat pekne aj vyse týždna :) , Ked som si oholila žiletkou za 2 dni mi zacali vyrastat.Vela štastia :))

barbi(e)

ahoy..ak ti smiem poradit, tak ja pozivam epilator..prve pouzitia su sice bolestive, ale casom si zvyknes a chlpkov bude cim dalej tym menej..kamaratky si s tym raz odepilovali nohy aa boli velmi spokojne..je to investicia za takych 2000sk, ale mas to najmenje na dva roky..aa chlpky sa ti objavia az po takom tyzdni a viac.. nwm to je moj nazor..s epilatorom som velmi spokojna.. :) aa ten avon?? noo nwm kamaratka ho mala.. aa tyzden ze by nemala chlpky sa mi nepozdava.. ale sak vyskusaj vela moznosti amsh.. pa.. :)

sun(s)

ahoj, no co sa tyka tych pien(ze natries a zoskrabnes :P )- je uplne jedno aka znacka... neni to moc ucinne.... nezoberie ti to vsetky chlpky .... - takze neodporucam.. vosk takisto - ked robis doma sama, je to na prd :P aspon mne to neucinkovalo :( a ten avon? vyskusaj..neviem :) pa

faast

ahoj ja mam holiaci gel z avonu stoji okolo 100sk a je modrej farby a je znacky silk alebo nieco take...a ked si snim oholis nohy vydrzia ti hladke tyzden mozno aj viac