13 dňová diéta

Sabii2602

Ďakujem :) tak to teda dúfam, lebo som včera robila tiramisu--> neodolala som a dala si malilinký kúsoček.. :D ale dnes je kritický deň.. teda aspoň pre mňa :) ale veď už sa to blíži ku koncu :) ja som sa rozhodla, že keď skončí 13.deň, tak si dám chvíľu pauzu (pár dní/týždeň..) a potom začnem znova :)

tanaxxx

Dakujem, Sabi ;)
Ak si obacas das ine jedlo, ako je v rozpise, nic hrozne sa nestane. Dolezite je dodrzat casovy odstup 3 hodiny a jest iba male porceie.
Ak ti nieco v jedalnicku nevyhovuje, radsej to nahrad niecim, co ti naozaj chuti a co si vychutnas. To je moj nazor.
Pri tejto diete sa da pekne schudnut aj s malymi prehreskami :)

Sabii2602

Ahoj tanaxxx :) veľmi pekný blog :) no tak uvidím či budem mať podobný výsledok :) (dúfam že hej.. ) inak, nevadí ak som si spravila banánový koktail (bez cukru)? alebo ak vynechám večeru? (3.deň ->hovädziemäso a to ja moc nemusím.. )

tanaxxx

Ahoj Sabi, ja som dnes tiez na 4.dni :)
Prvykrat som tuto dietu drzala pred viac ako piatimi rokmi a zhodila som 8 kg, jojo efekt sa nedostavil.
Teraz by som chcela dat dole dalsich 6-8 kg. Pre lepsiu motivaciu som si zalozila blog a budem velmi rada, ak si ho pozries, okomentujes a podelis sa so mnou o svoj pribeh pripadne aj fotky :) www.chudneme.weebly.com