Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Este som sa nebozkavala...nikdy

Príspevok v téme: Este som sa nebozkavala...nikdy
allus22

ahoj, nemam problem len uz sa potrebujem niekomu zdvoverit len neni komu...mam 23 rokov a este som sa nebozkavala ani nechodila som ziadnym muzom. nejde mi to s chlapmi..ked som aj bola na rande hned som myslela na to co ked ma bude chciet pobozkat a radsej som to vzdala..bojim sa ze keby som to aj chalanovi povedala hned by sa na mna vykaslal ..trapi ma to ale ten strach je vacsi a neviem sa ho zbavit..

_meno

Ahoj allus22

Si mila a cestna, a dokonca ochotna.
"ked som aj bola na rande hned som myslela na to co ked ma bude chciet pobozkat a radsej som to vzdala..bojim sa ze keby som to aj chalanovi povedala hned by sa na mna vykaslal ..trapi ma to ale ten strach je vacsi a neviem sa ho zbavit.."
Tvoj strach z bozkavania prameni z mienky spolocnosti - ze ludia najskor vedia - potom robia.
Ked niekoho mas rada,napr. kamarata, ktoreho mas neskor radsej ako priatela a ktoreho mas neskor rada ako partnera..a ako fyzicky prejav Vasej lasky je napriklad bozk.
(Ludia, laska, cinnost...teda ak chces zit tak :-)
Napadlo ma, dobri ludia v 30tke vyzeraju ako 20rocny, v 50tke ako 35 ......dobri ludia ziju dlhooooo rokov, pretoze na Zem prisli lubit a lasku davat - nechcu sa nikam ponahlat ani nechcu urychlit cas.
Bud pokojna, pocuvaj samu seba :-)

Pekny vecer allus22

matthand

ahojte,ja mam 28 a tiez som so zenou este nic nemal nie zeby som nechcel tuzim po priatelke neskor manzelke a detoch no od sknceny skoly som rozlietany po svete a ani netusim ci si ma vobec nejaka zasluzi sice nevyzeram ako Mat Damon no som dobry clovek ktory nezije len pre pritomnost,ale aj buducnost je tazke pre mna si najst babu ktora by bola mne podobna ach jaaaj

cc

Ani ja, ja som zacal v 29-tich a zijem. nechapem vas mladych, co stale mate s tymito vecami. kto kedy zacina, ako, preco, zaco... je to tvoj zivot a zi si ho tak, ako chces ty a na nikoho sa nemusis pozerat. su ludia, ktori zacinaju s tymito vecami neskor. nie je to nic strasne ani zahanbujuce. 13% svetovej populacie s tym dokonca nezacne nikdy. skus nejaku zoznamku, pripadne zajdi za psychologom, ak ta to velmi trapi. ak sa ti paci nejaka slecna, tak ju oslov. odmietnutia sa neboj. odmietnuti budes v zivote este mnoho raz. nie je to nic strasne.

Ani ja

Ja mám 21 a tiež som sa ženy ani prstom nedotkol a na jednej strane dobre, že som ich nevystriedal milión. Na druhej strane ma už samota veľmi ničí, chcelo by to ženu, ale čo narobím, snáď niekedy, aj keď neni takých veľa, ale nájdu sa aj takí, čo možno začali v 30.

allus22

jeden mlady muz by sa asi aj nasiel ..lenze mam z neho pocit ze je dost zatazeny na sex a ma tie svoje poznamky a ja nato neviem reagovat kedze som este nikoho nemala.. a miestami mam pocit ze u ide len o jedno. potom sa zrazu zmeni a je mily a v pohode..

mrcha

tym lepsie pre teba bozkavanim si prisla jedine o kopu bakterii a infekcii(mononukleozu, hepatitidu, streptokoka, helicobakter pilori, herpes,atd.atd.)