kamoska na pisanie , ktora tiez trpi anorexiou

VEKU

magdulienka: noo ved jaa som uz mala 48 alee takk dlho nevidrzalo ...ci ze 47teraz aa fajn sa mam ..a kolko mas rokov?

inaccc ..napisatt my moze hocikto

magdul

ja by som rada nasla nejaku kamaratku ktora by somnou o tom pisala a podelili by sme sa o skusenosti..rady.....o to co prezivame......mozete napisat na pokeci na nic megi237........dakujem=)

wyllka

dobry den,

rada by som Vas oslovila s prosbou o spolupracu. pracujem na diplomovej praci " Vplyv anorexie a bulimie na kvalitu zivota adolescentnych dievcat" s vyskumom pomocou dotaznika kvality zivota. pomocou neho by som chcela zistit ako sa VY citite a vnimate kvalitu svojho zivota, zdravia, partnerstva a dalsich oblasti v zivote. ake su Vase plany, radosti aj starosti.

bola by som velmi vdacna, ak by ste mi s mojim vyskumom pomohli vyplnenim anonymneho dotaznika (cca 26 otazok) - bez problemov to moze prebehnut len vramci emailovej komunikacie, teda Vas to nejako nezatazi. hotovu pracu som prislubila do kniznice ANABELL, preto dufam, ze bude prinosom, alebo aspon zaujimavym citanim. Ak si teda najdete cas a chut dajte mi prosim vediet na wyllka@gmail.com

vopred dakujem, Dominika B.

MMMmowing

ahoje,najde sa na tomto fore niekto kto by si so mnou popisal o ppp,anorexia,bulimia????potrebujem pomoct a porozprvat sa s niekym kto o tom vie svoje...baby,piste PLS...