Je moj priatel psychopat?

Príspevok v téme: Je moj priatel psychopat?
Teminka08

Sexualny deviant? Naruseny? Co mu je?
Mame obaja 26 rokov, sme spolu 4 roky. On je jedinacik, ja mam jedneho brata. Z casu na cas sa ma spytal, ci som nemala niekdy chut na sex s bratom. Vysvetlila som mu, ze keby mal surodenca, chapal by, ze by sa sexualne nepritahovali, ze tam chemia nefunguje.Povedal,ze keby mal sestru, co by vyzerala ako ja, tak by mal problem ju nepretiahnut...Na tom som sa zasmiala,myslela som, ze zartuje.
Vcera mi ale s vaznou tvarou povedal, ze keby sme mali spolu dceru, tak by nemal problem s nou spavat..ze keby mala tych 17-18, tak by si s nou vytvoril priatelsky vztah a zacal flirtovat. A keby povolila, tak by snou spaval. Povedal, ze to hovori absolutne bez srandy a ze by bol toho schopny...
Zlakla som sa a teraz neviem co dalej. Ak si robil srandu, tak to bola velmi nemiestna sranda,ale nebolo by to prvy raz, co takto hovoril. Planovali sme spolu buducnost, ale ja sa bojim co sa v nom vlastne skryva a ci raz neublizi nasim detom :-(

Teminka08

Asi sa mi neodoslal prispevok, ked ho tu nikde nevidim, ale ak sa odoslal tak sa ospravedlnujem, ak tu bude nahodou dvojmo tato odpoved..
Ovecka, k nej sa neda len tak prist s tym, ze chcem pokecat. Ma strasne vela pacientov, ani priatela skoro nezobrala. Ked som ho tam raz bola odprevadit, mala plne chodby a niektori sa stazovali, ze sa jej ani neda dovolat ked cosi chcu. Takze jedine priatel sa s nou musi o tom porozpravat, i ked pochybujem ze to urobi :(

soffa

Teminka utec kym mozes,toto nie je normalne,on nie je normalny.!Aj ked teraz tvrdi ze to myslel zo srandy,(taka sranda neexistuje),uz len to ze ta provokacne umyselne zranuje je on neho podle,a podla mna nie normalne.ked chodi s psychologicke asi musi mat aj problemy.Asi je deviant ktory bol v minulosti vlastnou rodinou zneuzivany.,mozno.Hovorim ti rozdid sa s nim pokial sa to da,lebo budes zit v neistote a strachu.Stoji ti to zato?s

Teminka08

Karolinka, samozrejme ze poznam jeho psychologicku. Mam presne chut urobit to, co pises...zavolat jej, alebo za nou ist a poprosit ju, aby to s nim nejak riesila...

Teminka08

A pre tych, co sa pytate, ze som si 4 roky nic nevsimla, vravim, on mal vzdy svojsky a zvlastny humor. A vzdy vsetko obratil na srandu...Kazdy o nom vie, ze je svojsky, a taky ma aj humor, prosto chape ho len ista skupina ludi. Preto som z toho nerobila vedu. Ine vsak je, ak vam niekto s kamennou a vaznou tvarou hovori "a teraz bez srandy, viem si uplne predstavit, ze sulozim vlastnu dceru"...Vtedy sa nad tym pozastavite!
Co sa tyka napriklad nasho sexu, nemal nikdy na mna ziadnu zvlastnu poziadavku, nenuti ma do nicoho, nema ziadne specialne chutky. Praveze tam je vsetko v poriadku

karolinka122

ak poznas meno psychologicky, zavolaj jej, aby s nim nejako spustila takuto debatu a ty aby si bola kryta...ale kazdopadne by som sa nanho vykaslala..

karolinka122

mam dojem celkovo z toho co pises, ze sa u nich doma nieco dialo, bud son s otcom, alebo s matkou, alebo inym pribuznym, mozno bol este maly, ktovie...

Teminka08

Ahojte, som rada, ze ste mi odpisali a ze mate podobny nazor na celu tuto vec ako ja....Ani podla mna to nie je normalne. On ma niekedy fakt velmi zvlastny humor, dokonca aj moji priatelia mi povedali, ze nerozumeju jeho narazkam, jeho "srande", jeho vtipom. V spolocnosti je dost casto oplzly, musim mu neustale pripominat, aby nemal debilne narazky...Dlhsi cas sa priatelil s chlapom, s ktorym aj pracoval. Tento chlap ho strasne ovplyvnil...Je to hnusny manipulator, clovek, ktory s nikym nikdy nechodil, ktory len klame a vyuziva ludi. A tiez je v spolocnosti oplzly, aby bol zaujimavy...Ked som s nimi dvomi bola vonku, neustale hodnotili zenske okolo nas. Hovorili o ich prsiach, vaginach, o tom, ktoru by si dali a to vsetko predo mnou, ako keby som bola vzduch. Dost som sa kvoli tomu s priatelom hadala. Ked som prisla za nimi do kancelarie, casto ten cvok predvadzal na mojom priatelovi, ze ho dava zo zadu a podobne. Prosto k nemu prisiel, chytil ho za zadok a akoze ho "nakladal"...A moj chlap drzal a smial sa na tom. A toto sa dialo pred mojimi ocami...Myslela som si, ze chlapi si medzi sebou robia takuto srandu, myslela som si, ze vsetci chlapi byvaju v spolocnosti taki oplzli, lebo ti dvaja ked spolu boli, tak to ine ani nebolo...Nastastie, dal na mna a prestal sa s tym idiotom stretavat a odvtedy je o cosi normalnejsi. To bol "prvy zdvihnuty" prst, kedy som si hovorila, ze s nim nieco nie je v poriadku.
"Druhy zdvihnuty" prst bol, ked zacal mat narazky, ci niekedy nechcem sexovat s bratom. Vysvetlovala som mu, ze cosi take neexistuje, lebo surodenci necitia medzi sebou pritazlivost, nepracuje tam chemia. Chapem, ze on nevie co je to mat surodenca, ale aby premyslal nad tym, ze bude spavat so svojou dcerou???
Ani neviem kedy to spomenul prvy raz, druhy raz, ale viem, ze vtedy mi to hovoril zo srandy, s usmevom provokacnym. Vcera vsak povedal, ze to mysli uplne vazne a bez srandy...Strasne som sa toho zlakla a povedala mu, ze je nenormalny, ze s nim nechcem byt, ak mieni nase pripadne dieta obtazovat. Dnes som sa opat chcela o tom rozpravat, ale samozrejme to otocil opat na "srandu", vraj to tak vobec nemyselel a bla bla. Kedze chodi k psychologicke, navrhla som mu, aby jej o tomto porozpraval, aby sa spytal, ci to nieco znamena, ak premysla nad sexom s vlastnou dcerou...Odmieta vsak o tom pred psychologickou hovorit. Vazne neviem co mam robit :( Clovek si naozaj mysli, ze po takom dlhom case niekoho pozna a bum... :(
A viete este co mi povedal? Ze to myslel len ako blbu srandu, lebo ze vedel, ze mi to robi zle. A ze to je to iste, ako ked ho ja provokujem, ze mam okrem neho este dalsich 5 frajerov....Chapete? Ja provokujem s tym, ze mam v kazdej dedine ineho chlapa a musim si pisat casovy harmonogram aby som denne bola s kazdym, a on provokuje s tym, ze chce sulozit s vlastnou dcerou???? Ja uz neviem co si mysliet a ci s nim ostat...Bojim sa, fakt sa bojim. Ak by sme mali dceru a nebodaj ju zacne obtazovat a ja tomu nebudem moct zabranit (nebudem 24 hodin denne doma), tak jej to moze znicit cely zivot... :( Ale co ak si naozaj len robil srandu??

karolinka122

je to psychopat a uchyl, normalny clovek by toto nikdy nevypustil z ust ani ako srandu, lebo to sranda vobec nie je, zkratka uchyl najtvrdsieho zrna, chod od neho co najskor, preboha, snad nebude mat raz rodinu..Mozno je celkovo uchylny na deticky a pod., ako si si doteraz mohla nieco nevsimnut za 4 roky, to mi nejde do hlavy...

Sejla

No moc ti nezávidím tvoju situáciu, je ťažké niekoho opustiť po 4 rokoch kvôli jednej vete, inak v ostatných názoroch je akože úplne v poriadku? A spýtala si sa či by to robil aj so svojou matkou? Keď tak, ako by na to reagoval.. Dosť prúser ten chlap, ono aj keď s ním zostaneš, sa priprav na to, že ti tento rozhovor bude vŕtať v hlave už furt dokola. Lebo o tomto sa fakt nesranduje..