Stredná škola

Príspevok v téme: Stredná škola
M60_CONNOR

Ahojte vsetci mam 15 rokov a viete ze teraz sa chodi na prijmacky. Moj problem je ze odjakziva som sa chcel stat letcom, milujem lietanie. Podal som si prihlasku na SOS trencin. Ale najhorsie je ze vobec neviem matiku nic, vobec ledva vyratam 2+2 . A na tej skole potrebujem najviac matiku pomozte co mam robit. Hanbim sa tam prist a nevediet nic. Z matiky som mal na polroka 5 a monitor som napísal na 40% ledva. Co mam robit ja nechcem robit ziadneho mechanika aut ani nic podobne. Mozem sa rozlucit z lietanim, kym nepochopim matiku ?? TO snad nie ci? To akoze pojdem k tabuli a nic nebudem vediet preboha to mam teda strach ale sak ma tam ani nezoberu co mam robit??? nepiste ze to dam alebo tak nedam pretoze matiku neviem. Pomozre mi , vdaka za kazdu odpoved :)

gcfgv

urcite potrebujes matiku na to byt letcom a na skole jej budes mat az az. ked si na zakladnej mal 5 tak na strednej prepadnes pravdepodobne. ak chces byt letcom musis mat VS a na vyske matika je velmi tazka pre ldi co ju nevedia hlavne na technickych skolach