Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aku mu mám povedať, že ho ľúbim?

Príspevok v téme: Aku mu mám povedať, že ho ľúbim?
Lenuš0001

Mám 14 rokov a chalanov a podobné veci som zatiaľ nejako extra neriešila.... Myslela som si, že som čudná,lebo skoro všetky moje kamarátky už s niekým chodili, len ja nie...... Som proste príliš hamblivá a málo komunikatívna... Aj keď sa mi nejaký chalan páčil, bála som sa mu to povedať... Ale teraz sa to celkom zmenilo...Už dlhšie sa mi páči môj spolužiak,som do neho úplne zamilovaná, mám taký pocit aký som nikdy nemala, najradšej by som sa k nemu rozbehla a silno ho objala.... Chodí so mnou do školy id 1.triedy a kedysi som nemala problém osloviť ho alebo tak..Ako inak mu mám povedať že ho ľúbim?

zamilovana

Som do jedneho chalana velmi sa mi paci a mislim ze aj ja jemu lebo mi volava dal mi nakreslit do dennika stale sa na mna pozera z usmevom on ma 11 a ja 10 a milujem ho ale neviem ci je aj on do mna aj ked toto co robi nieje len tak pomooooooc mislim ze je to na dobre ceste ale prejistotu sa vas spitam

Ema 1717

A neboj sa ak ťa odmietne lebo boh sa práve teraz na teba pozerá a hovorí si: Toto dievča si chránim pre niekoho výnimočného. :-)

doubledog

len to nanho nevybal hned :)
parkrat ho zavolaj von, nech nieco spolu zazijete a postupne sa osmelite.
a ked sa hanbis ho zavolat sama, skus to nejak zaonacit, aby ste sli spolu viaceri a nejak sa potom oddelte.
chce to aj trochu fantazie

CoreN

Nemáš sa prečo hanbiť, hanbiť sa niečoho, je že máš z niečoho strach. A strach je len vnútorný pocit, ktorý sa dá veľmi ľahko potlačiť, a aj využiť. Takže sa ničoho neboj, buď sama sebou. A k tej vašej komunikácii, ak s nim komunikuješ len ako so spolužiakom, tak to zmeň na niečo viac. Napr. rozprávajte sa o tom, aké má záujmy (Hobby atp), alebo skús niečo, že ako by si prestavoval čo bude b blízkej dobe atp, ale netlač na pílu. Ver mi, keď začneš nejakou dobrou diskusiou, tak nemáš čo stratiť, vaša komunikácia sa rozbehne ak budeš sama sebou. Neboj s a ničoho, no daj pozor 50/50 nenechaj rozprávať len jeho, zapájaj sa aj ty. Nech to máte vyrovnané.

Lenuš0001

Ďakujem za rady :) Lenže že ja mám problém aj zavolať ho na to "rande ",vôbec neviem o čom by som sa s ním rozprávala . Bavíme sa len ako spolužiaci, ani nie ako kamaráti...Taká hamblivá som už od malička, úplne to neznášam. Ale ako hovoríš, skúsim mu niečo naznačiť a uvidíme :)

CoreN

Ah...Nebuď hanblivá, ani nič podobné. Ak si nemala do teraz problém s ním nejako komunikovať, tak by to nemal byť problém. Hlavne buď sama sebou, a ak o neho máš záujem, tak ho zavolaj niekde von, pretože očividne nevie čo k nemu cítiš. Hlavne netlač na pílu, všetko pôjde postupne. Ak si s ním do teraz von nechodila, tak určite mu hneď na prvom stretnutí nevylej celé srdce. Trávte spolu čas, ak mu budeš imponovať v dobrom, tak ťa určite zavolá von aj viac krát + máte aj nejakú tú výhodu, že ste spolužiaci. Neboj sa, všetko pôjde postupne, skús sa mu zo začiatku dávať nejaké tie malé náznaky (signály) aby vedel, že máš o neho záujem. Hlavne sa ničoho neboj, nemáš čoho. Ako sa hovorí, ak nevyskúšaš nezistíš. Takže neváhaj a skús sa s ním dohodnúť na nejaké to "rande". Najlepšia je tá detská láska, veľa šťastia. Pamätaj všetko pomaly!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.