Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť hlavy

Príspevok v téme: Bolesť hlavy
virag,...

Dobrý večer. Chcem sa vás opýtať,čo by mi pomohlo na utlmenie tlakovej bolesti hlavy,(totiž nikdy ma nebolela tak dlho ako teraz)hlava ma začala bolieť asi okolo 4ej hodine poobede a žiaľ odvtedy si s týmto problémom neviem dať rady, liek som si nedala,kedže nemáme už doma a bola by som veľmi rada keby ste mi vedeli nejako poradiť.Za odpovede vopred ďakujem.:)

anuška,

... časté bolesti hlavy od krčnej chrbtice a migrény.Pri prudkom postavení sa krútila sa mi hlava, to som začala riešiť pitným režimom, t.j. snažím sa vypiť aspoň 2-3 litre čistej vody. Začnem ráno 1/2 litra letnej vody s citrónom.Najprv som chodila na akupunktúru, potom mi poradili užívať výživové doplnky citamíny. Pravidelným užívaním za 4 mesiace bolesť krčnej chrbtice poľavila, hlava prestala bolieť. Vyskúšala som tiež všeličo, no momentálne sa cítim výborne, bez bolesti:-odkaz odstránený-

normalna1

tak to potom vidim na nizky tlak. . Ja mam strasne nizky a ked sa prudko pohnem alebo postavim tak sa mi cely svet zatoci. . Daj si kavu na zvysenie tlaku

virag,...

mna praveže nezvykne boliet hlava tak často, ako da sa to vydržat len ako nahle sa zdvihnem alebo urobim nejaky pohyb tak na lavej strane citim ako keby ma to vnutri uple pichalo al. neviem ako to mam nazvat ale vyskusam ten studeny obklad a počkam s tym jeden dva dni ak by ma to neprešlo tak skočim k lekarovi ale dakujem vam pekne za radu ;)

normalna1

zalezi od druhu bolesti. . Mna bolieva hlava dost casto, a napr.mi pomaha studeny uterak prilozit na siju alebo celo, prip. aj horka cokolada. A ak to je migrena tak ticho a tma. A inak bolest sa mi stupnuje ked lezim. . No skus vyskusat, a ak nepomoze tak na pohotovost pre lieky