Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Slaba bolest brucha

Príspevok v téme: Slaba bolest brucha
danieldaniel

Dobry den,
mam uz niekolko tyzdnov taky problem, ze ma obcas tak velmi slabo pobolieva brucho na lavo od pupka alebo tak nejak v oblasti pupku, mozno mierne aj nad. Predtym sa mi zdalo, ze to zacalo az ked som velmi dlho sedaval pri pocitaci ale teraz sa mi zda, ze to niekedy citim aj napr. rano ked sa zobudim. Je to fakt len taka slabucka bolest, ze to takmer nevnimam a necitim to furt, len obcas. Co to moze byt v tej oblasti ?
Dakujem

Misickaa4

Ahoj,
môžu to byť také trošku zastavené vetry trebars. na to je veľmi dobré, keď si ráno lahneš na zem na chrbát, s nádychom si pritiahneš ľavé koleno k hrudi a súčasne mierne pozdvihneš a pritiahneš aj bradu ku kolenu. takto chvíľu zostaň a dýchaj, potom opakuj ale s druhou nohou. potom zdvihni obe nohy naraz.
dôležité je začať ľavou nohou.
vyskúšaj, môže to pomôcť.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.