Červene oči od mája az po jul

RNG

Bromelain je enzym zo suroveho ananasu. Rozklada rozne bielkoviny tj aj drazdivy pel, co sa dostane do tela.
Quercitin je prirodna latka, co sa nachadza v hromade potravin v mensich mnozstvach, pre to napr doma poznaju liecive ucinky, protizapalove cibule. Lenze davky quercitinu, co odporucam su ovela vyssie, nez by si mohol dosiahnut len jedenim cibule.
Naviac cibula obsahuje aj latky drazdive, nielen quercitin, takze jej nemozes jest neobmedzene vela, ani len tolko, aby to bolo klinicky proti pelovej alergii dostatocne ucinne.
Takze musis brat koncentrovane silne a ucinne doplnky.

RNG

Inac co sa tyka alergologov, moj sused v podniku mal take silne alergie, ze uz poriadne nevidel, tiekol mu nos, dunelo mu v hlave a pocas hlavnej pelovej sezony bol prekticky na 6 tyzdnov vyradeny z prace.
A to chodil ku alergologom davali mu rozne podkozne injekcie na desenzibilizaciu a podobne. Vela mu to nepomohlo a trpel dlhe roky.
Stav sa mu ale upravil do skoro normalneho len po tom co na moju radu zacal brat vyssie davky vitaminu C, bromelainu a najma quercitinu. Dnes uz nechodi k alergologom, lebo to nepotrebuje.

Takze zrejme to nepomaha len mne a mojej zene, ale aj inym ludom

camarovk12

OK Použijem A nepália trvale to niekdy tak 10 minút a potom do obede nič a k večeru tiež to patrí k tomu ?

RNG

Kocelius, ja tu reprezentujem nazory lekarov, riadne vystudovanych na medickych fakultach ale pouzivajucich miesto liekov alternativne prostriedky. Takze to nie je to iste, ako sa spytat niekoho na ulici.
Co sa tyka doplnkov, po vyse 20 rokov studia a pouzivania aj osobne a dokonca urcity cas aj predaja( obchody na Slovenskuy som zavrel uz pred 5 rokmi a dnes nemam s distribuciou doplnkov nic spolocne) sa mozem povazovat za dostatocneho odbornika v nich, co nemozem povedat o llek, ktora pozna len oficialne schvalene lieky.

camarovk12

dik ja som stým počítal a je to normálne že pri peľovej alergii jemne pália ale nie vždy iba v intervaloch

camarovk12

Ja som sa chcel uistiť či to nie je od pc lebo každý na mňa z každej strany tlači že to je na 100% tým

RNG

Zialbohu lekari predpisuju prakticky len chemicke patentovane lieky,ktore maju plno skdlivych postrannych ucinkov, ale tento propblem sa da lahko adresovat aj neskodnymi potravinovymi doplnkami.
Ja to velmi dobre poznam, lebo mam ten isty problem aj moja zena a vieme ho ako ucinne adresovat uz dlhe roky.

camarovk12

ospravedlňujem sa za ten pravopis a ďakujem za radu lebo na internete písali nijaké ochorenie že efekt kancelárskeho oka čo si o tom myslite?