Liecitel, vestec v Ziline

miacarla

Ahojte veľmi vrelo odporúčam pána Jozefa zo Žiliny je to neskutočná Osobnosť. ..venuje sa vám na 1000% povie veci priamo na rovinu bez okolkov čo mne vyhovovalo. .povedal veci ktoré nemal odkiaľ vedieť. ..cenu ma ozaj dobru 20 eur za veštenie.. robi osobne alebo cez skype ja som s nim skypovala 2.5 hodiny ale rozpravali sme aj o inych veciach...fakt je dobrý:)

BB999

Ahojte dievčatá, na Vaše odporúčania som bola u veštca p. Jozefa na Hájiku. Je ozaj výborný. Jeho konzultácia a výklad mi pomohli tak po fyzickej ako i po psychickej stránke. Bola som v koncoch. Teraz je to úplný opak. Vrele odporúčam. Už pracuje i počas dňa.
Zdravím BB.

annakrokodil

Dievčatá na Vaše doporučenie som bola u veštca p. Jozefa zo Žiliny. Bola som milo prekvapená z jeho perfektného výkladu, ktorý skutočne trval 2 hodiny. Bol presný, nekecal, nezavádzal ma, hovoril čistú pravdu. Bola už u viacerých veštíc so svojími problémamy,ale ... mi nevedeli pomôct. Venuje sa Vám na 2OO % a snaží sa zodpovedať všetky Vaše otázky. Odmeňujete ho podľa Vašej spokojnosti a Vaších možností a hlavne neplatíte za čas spolu strávený. Doporučujem Vám ho ak chcete naozaj počuť pravdu. Annakrokodíl Turzovka

ewa99

cyrila :ja som bola v Žiline na Hájiku u p. Jozefa. Je výborný.Netradičný ale výklad sedel do bodky.Priprav sa, že Ti povie pravdu aj keď ostatný ti budú hovoriť niečo iné. Možno sa Ti pravda nebude páčiť ale on neklame. Akurát ,že tam budeš aspoň 2 hodiny. Toľko minimálne trvá jeho výklad. Platíš podla seba a nie za čas. Telefon 0905435408 Odporúčam ho a daj vedieť ako si dopadla.
EWA99