Macka a zenske zdravie

Príspevok v téme: Macka a zenske zdravie
Fialka789

Mam macku, ktora velmi rada spi na mojej posteli. Pri nohach ma vyhradene miesto a tam vzdy spi. Rano po nej to miesto vzdy vycistim, odstranim chlpy, vytrasiem, necham vonku na balkone....Ruky si po macke umyvam vzdy ako ju chytim, hoci by som mala kvoli tomu aj o polnoci vstat. Macka je viac vnutri ako vonku, ale samozrejme chodi aj von.
Mama ma nedavno vystrasila, vraj ak takto spavam s mackou, mozem ostat neplodna, alebo sa mi narodi postihnute dieta. Vraj macky prenasaju chorobu, ktora toto sposobuje. Preto sa chcem spytat ako sa mozem nakazit, snad nie len tym, ze macku mam na posteli...a ci mate niekto skusenosti s tym, ze macka na niekoho takto preniesla chorobu. Dakujem

karolinka122

toxoplazma je nebezpecna pre zeny najme v 1. trimestri, teda ak je zena tehotna, radsej nech v tomto obdobi nema kontakt s mackou, pri nakaze v obdobi tehotenstva hrozi poskodenie plodu, aspon to vedci vylasuju.
Inak 80% anglanov a francuzov to v sebe ma zo steakov , biftekov a nema to ziadny negativny vplyv na zdravie. Nerobila by som z toho vedu. Taky psik kde co olizne zdochliny, curance a kakance , pripadne sa v tom rad vyvala, ludia si ani neuvedomuju, ze aj to je zdroj nakazy.. Treba pravidelne odcervovat 4 x do roka aj psa aj macku. Osobne som vyrastala pri mackach , ako dieta ich pusinkovala, tulila , ruky si neumyla po kontakte s nimi a nemala som nikdy pozitivny nalez...

karolinka122

spolocnost macky posobi blahodarne na cloveka, ukludnuje, berie negativnu energiu, znizuje krvny tlak, cierna macka berie najviac zlej energie z cloveka a dokaze sa potom sama ocistit. Macka vyciti, co vas boli a na to miesto si rada sadne , lieci..Preto boli v Egypte posvetne a uctievane.

mysa

v egypte boli macky posvatne , nieje pravda to co ti vravi mamka ani podobne bludy..rozdiel je v tom ze ludia veria tomu ze macka je falosna
a pritom nieje, je len dost inteligentna nato aby vedela kde sa ma zdrziavat tam kde je jej dobre, macka nikdy nebude tam kde su zly ludia ale tam kde ju pritulia daju napapat atd atd ..uzasne zvieratka

mackamacka

ale ta toxoplazmoza je nebezpecna pre dieta iba ked sa nakazi zena pocas tehotenstva, pokial viem... a tiez som tusim citala, ze to prenasaju najma male maciatka

lilyiankaa

ja len viem, že sestrina kamarátka sa nakazila od mačky touto chorobou a narodilo sa jej postihnuté dieťa, ktoré keď malo 12 rokov zomrelo .. mali aj druhé a to je zdravé

Fialka789

Ale viem o co ide aj aky je nazov choroby...ja sa pytam ci s tym nema niekto osobnu skusenost.
Podla toho co som vygooglila sa nemam ako nakazit tym, ze mi macka lezi na posteli. Neupratujrm jej vykaly, nejem surove maso...