Ostať blond alebo sa prefarbit na brunetu?

Príspevok v téme: Ostať blond alebo sa prefarbit na brunetu?
natka1234

Dobrý deň,mám hrozbu dilemu ako už z názvu vyplyva,ostať blondína alebo spraviť radikálnu zmenu?Moje vahanie vyplyva z toho že priateľ ako viem má rád blond,vždy to tak u neho bolo a nepochybujem že aj je i ked sme sa spoznali ked som bola hnedovlaska bojím sa že zmena na hnedú mi uberie na príťažlivosti pre neho.blond mi vlasy hrozné ničí.

Maoam

hlavne ostan sama sebou, ono ak si hnedovlaska, neviem aky ton, ci svetlejsi, stredny alebo tmavy, tak blond vobec nemusi na tebe vyzerat dobre

v takom pripade mozes zvolit o ton-dva svetlejsi melir, co bude stale vyzerat pekne

hlavne vsak - nikdy si nefarbi vlasy kvoli chlapovi na farbu, ktora ti prirodzene nepristane

sara1999

ved aj blond dokazu byt zdrave ;-) len treba vediet ako na to!
ak ale velmi chces spat na brunetku tak to sprav, pocitaj s tym, ze ak sa ti to nebude pacit a budes chcet spat blond tiez to mozes mat zdravsim sposobom, ale bude to trvat nejaku dobu...

rhea

Nicol8, nie je to pravda, ze muzi beru blondiny za hlupejsie, ale za jemnejsie a bezbrannejsie.. preto ta dominancia.. to by bola potom kazda romka inteligentnejsia..

Nicol8

je všeobecne známe, že mužom sa páčia blondínky, ale je to viac menej z toho dôvodu, že ich berú ako hlúpejšie a práve preto sa považujú vo vzťahu s blondínami ako tí dominantnejší. Nechcem tým preukazovať na hlúposť blondínok, sú to len také rečičky, ale muži to tak proste berú ;) Mne prídu brunety omnoho prirodzenejšie, aj keď po svete chodí veľa krásnych blondínok. Takže sa neboj zmeny a som si istá, že priateľ nie je taký pako, aby si sa pre neho stala menej príťažlivou ;)

sampon

Za peniaze, co vyhodis na farbenie, radsej pozvi priatela na dobru veceru, alebo do kina. To urobis lepsie, ako z nudy vymyslat hluposti s vlasmi.

lilyiankaa

môjmu sa tiež páčia blondíny, ale to neznamená, že sa hneď dám kvôli nemu odfarbiť .. som hnedovláska a tou aj ostanem :)) a ako je písané nižšie, je krajšie sa pozerať na zdravé vlasy, aj keď budú hnedé ... a nemyslím si, že ťa priateľ nechá kvôli tomu, že si dáš na hlavu hnedú farbu, a ani, že ti to u neho uberia na príťažlivosti