Verit / Neverit

claire

anjelik suhlasim s tebou, pises velmi spravne. myslim, ze clovek by mal byt v prvom rade stastny sam so sebou, zit svoj zivot plnohodnotne a vztah brat len ako prijemny bonus. nekontrolovat, neupodozrievat, nerozmyslat nad vecami ktore aj tak neovplyvnime.

anjelik *

Lulu, čítaš veľmi povrchne a prichádzaš potom k nesprávnym názorom. :o) Možno, keď si to párkrát prečítaš, pochopíš, čo som tým myslela.

Lulu2011

anjelik ak tebe nevadi nevera a vies sa ori tom usmievat :) to si ty, su zeny ktorym to vadi, tak sa nebudu tvarit, ze nie, kazda sme ina, na svete je stale dost vernych chlapov, len treba oddelit zrno od pliev

Agnes998

Je lahke verit a nekontrolovat, ked nemas ziadne podozrenie a vsetko plynie idealne. Ale je tazke neskusit zistit co je vo veci ked mas vazne podozrenie, akakolvek istota je lepsia ako neistota. A myslim, ze ked ma zena taketo podozrenie a planuje svadbu, deti, stavbu domu, ma pravo zistit na com je, ci do toho vobec ma ist, aj keby mu mala vliezt do sukromia a precitat si spravy. Lebo ked sa raz kurvi uz pred svadbou, co bude potom. Ine je, ked je to neplanovane a stane sa po x rokoch vztahu, napr. pod vplyvom alkoholu, ak to dotycny olutuje. Ale ak sa ma furt niekde kurvit tak to nie.

anjelik *

Lulu, ak mám byť pre svojho partnera tou jedinou partnerkou, tak sa snažím pre to všetko urobiť, ale nedosahujem to tým, že kontrolujem každý jeho pohľad, každý jeho úsmev a každú jeho osobnú vec. Nespolieham sa na jeho solidaritu v tom, že si bude svoj penis a svoj chtíč odkladať doma do šuflíka, keď pôjde niekam sám. A už rozhodne nezakladám svoje šťastie v živote na tom, že mi môj partner bude verný. Toľko pochopenia zase v sebe mám, aby som aspoň toto už vedela. ;o) Neznamená to, že mám klapky na očiach a bezstarostne sa usmievam. Usmievať sa dá aj preto, že niečomu rozumieš a napriek tomu ťa to nijak nezasahuje, aj keď by to nebolo práve to najpríjemnejšie. :o)

doubledog

tu predsa islo o akesi zavrsenie
ona tie kondomy nenasla len tak, bol to len akysi zaver dlhej snury roznych prihod.
autorka ho podozrievala uz predtym, ale stale si nahovarala, ze sa nic nedeje.

lebo ved zasnubenie, stavba domu a viacrocny vztah sa nezahadzuje len tak.

to by sa dalo dat do rovnice :)

stavba domu = 3 x mozem najst muzovi podozrive smsky ci maily

zasnubenie = 4 mesiace moze chodit s mobilom na zachod

prislub dietata = moze ma raz podviest, len to nesmiem vidiet.

Lulu2011

anjelik ja som jej neradila rozist sa, ale byt obozretna, ked uz, uz tu bolo xy tem, kde podvadzana skoncila ako hnusna svina, lebo si "dovolila" patrat, ked sa jej nieco nezdalo aked odhalila nie košer veci, tak sa na spustili kamene, ze vlastne ona je vinna lebo nerespektovala sukromie nevernika, nonsens, neviem, ci je pre zivot lepsie chodit s paskou cez oci a usmievat sa, ako je vsetko ok, verim, ze to vela zenam vyhovuje, ale najdu sa aj take, ktore chcu verny vztah, mozno to bola fakt blbost, ze ich tam mal a aj ten prapodivny pribeh, odkial su je pravdivy, ale nabuduce aspon zo solidarity k partnerke, by nemal vlacit veci, ktore medzi nich v tejto chvili nepatria

anjelik *

Lulu a napriek tomu, že nikto nepozná ani dotyčnú a ani jej priateľa, tak ste takmer všetky bez mihnutia oka zhodnotili mladého ako sviňu, čo podvádza tú najlepšiu ženu na svete a rovno ste jej radili sa dohadovať a dopytovať a otravovať, až to dospelo do *úspešného* konca a ďalšia *naivná* je zachránená. Gratulujem k toľkému pochopeniu. Ktokoľvek, kto toto bude čítať, nutne spozornie a začne uvažovať,, že ozaaaj, aj môj drahý a moja drahá má zaheslovaný mobil a nosí si ho na wc..nutne ma podvádza. Najvyšší čas to začať riešiť a podľa možnosti sa aj začať trápiť. Veď o tom to predsa má byť..trápiť sa pre všetko a vždy..lebo iná cesta byť nemôže. Mimi, tebe prajem len toľko, aby si si najbližšie rozmyslela, či sa zase rozhodneš požiadať o pomoc ľudí, ktorí ti poradia len a len na základe vlastných zážitkov, ktoré ale nutne nemusia byť tvojimi. Či je to to pravé obohatenie tvojho života, alebo či sa radšej nespoľahnúť na seba. :o)